Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Архів новин

Викладачі кафедри громадського здоров’я та фізичного виховання НаУОА взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Здоровʼя нації – пріоритет діяльності первинної медичної допомоги»Video
7-8 грудня відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю СіМед 2023 №17 «Здоровʼя нації – пріоритет діяльності первинної медичної допомоги», присвячена пам’яті професора, президента Української асоціації сімейної медицини (УАСМ) Лариси Федорівни Матюхи. Викладачі кафедри громадського здоров’я та фізичного виховання НаУОА доктор медичних наук Ігор Гущук та кандидатка медичних наук Інна Хоронжевська активно взяли участь у цьому заході, де виступили з доповіддю «Пандемії, з якими ви стикаєтесь щодня (фактори ризику): ВІЛ/СНІД, гепатити, метаболічний синдром та ін.».
08 December 2023

Острозька академія — серед переможців обласного конкурсу на кращий гуртожиток
Гуртожиток № 1 «Академічний дім» Національного університету «Острозька академія» посів ІІ місце у ІІ етапі обласного огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток, у якому створено найкращі житлово-побутові умови для проживання студентів у категорії «Гуртожиток університету».
08 December 2023

Острозька академія продовжує свою волонтерську діяльність
Національний університет «Острозька академія» активно продовжує свою волонтерську діяльність. Об’єднавши спільні зусилля, академічна спільнота НаУОА придбала квадрокоптер DJI Mavic 3 PRO для виконання бойових завдань підрозділу, що знаходиться на Запорізькому напрямку. Продовжуємо наближати перемогу разом!
08 December 2023

Про дві редакції Українського правопису розповів Сергій Омельчук
7 грудня в межах проєкту «Відкритий університет Острозької академії» відбулася лекція «Дві редакції Українського правопису: дискусії і виклики мовної практики» Сергія Омельчука, доктора педагогічних наук, професора, першого проректора Херсонського державного університету.
08 December 2023

В Острозькій академії відбулося відкриття виставки Василя Красьохи
7 грудня на базі Наукової бібліотеки Національного університету «Острозька академія» відбулося відкриття виставки «Обличчя війни» авторства Василя Красьохи – заслуженого художника України.
08 December 2023

В Острозькій академії відбулася презентація книги Віктора Ковальчука
У межах тижня національного читання 7 грудня в Науковій бібліотеці Національного університету «Острозька академія» відбулася презентація книги «Колядки та щедрівки рівненського Полісся» заслуженого працівника культури України, фольклориста Віктора  Ковальчука.
07 December 2023

В Острозькій академії відбувся марафон фанфіків «Читаємо-переписуємо!»
У межах Національного тижня читання 7 грудня в Національному університеті «Острозька академія» відбувся марафон фанфіків «Читаємо-переписуємо!»
07 December 2023

В Острозькій академії відбулася презентація книги Наталії Демедюк
У межах національного тижня читання 8 грудня в Науковій бібліотеці Національного університету «Острозька академія» відбулася презентація книги «Реставрована мить» поетеси, журналістки, художниці Наталії Демедюк.
07 December 2023

В Острозькій академії відбулася публічна лекція від Центру спільних дій
5 грудня в Національному університеті «Острозька академія» відбулася лекція на тему «Сильний, але не всесильний президент: як працює система стримувань і противаг у США». Спікерка Оксана Заболотна – керівниця напрямку національної аналітики Центру спільних дій.
07 December 2023

Студентка Острозької академії посіла 2 місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Колектив Національного університету «Острозька академія» щиро вітає студентку 4-го курсу спеціальності «Літературна творчість» Владиславу Жидкову з отриманням другого місця в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Наставник студентки – Віталій Максимчук, завідувач кафедри української мови і літератури, кандидат філологічних наук, доцент.
06 December 2023

В Острозькій академії відбулася зустріч із Тетяною Чіхрай
У межах навчальної дисципліни «Вступ до літературознавства» студенти 1-го курсу ОП «Українська мова та література» 5 грудня зустрілися з Тетяною Чіхрай – випускницею спеціальності «Літературна творчість» НаУОА, менеджеркою з маркетингу ТМ «Добрик», координаторкою культурних подій «Книгарні Є» у Рівному. Модерувала захід Олександра Вісич, заступниця завідувача кафедри української мови і літератури, докторка філологічних наук, професорка.
06 December 2023

Про Голодомор у вимірі міста й села розповіла Жанна Янковська
5 грудня в межах проєкту Відкритого університету Острозької академії відбулася лекція на тему «Голодомор: вимір міста і села (за творами Ольги Мак «Каміння під косою» та Любові Бурак «Жорна»)». Спікерка Жанна Янковська – докторка філологічних наук, професорка кафедри філософії та культурного менеджменту НаУОА. Модерував захід Максим Карповець, директор Навчально-наукового інституту соціально-гуманітарного менеджменту, кандидат філософських наук, доцент.
05 December 2023

Острозька академія реалізовуватиме проєкт підтримки шпиталів
Із початку повномасштабного російського вторгнення Острозька академія надає допомогу українським військовим. Упродовж цього непростого періоду професорсько-викладацький склад і працівники університету здійснюють грошові пожертви на армію, закуповують необхідну техніку й одяг, відправляють продукти харчування й ліки. Студенти організовують благодійні заходи й також долучаються до зборів коштів на ЗСУ. Зокрема в межах співпраці оперативне командування «Захід» і Національний університет «Острозька академія» продовжують реалізацію проєкту підтримки поранених воїнів, які проходять курс лікування у шпиталі Запоріжжя.
05 December 2023

В Острозькій академії відзначили День святого МиколаяVideo
Серце наповнюється теплом, коли приходить час відзначати різдвяно-новорічні свята, які приносять у наше життя радість і святковий настрій. 5 грудня в Національному університеті «Острозька академія» відбувся день Святого Миколая для дітей працівників і співробітників НаУОА.
05 December 2023

Вічна слава герою Миколі Мялковському!
Вічна слава герою Миколі Мялковському!
05 December 2023

В Острозькій академії відбулася лекція «Персональні дані та інформаційна гігієна особистості»
4 грудня в Національному університеті «Острозька академія» в межах навчально-методичного центру «Школа освітніх інновацій» відбулося завершальне заняття викладачів за програмою навчального модуля «Медіаграмотність та інформаційна культура». 
04 December 2023

В Острозькій академії обговорили роль студентського самоврядування в освітньому процесі
Наприкінці І семестру 2023-2024 н. р. на факультетах/інститутах НаУОА відбулися вибори до студентських рад. З новообраними представниками студентського самоврядування від факультетів, інститутів Острозької академії 4 грудня поспілкувалася заступниця ректора зі стратегічного розвитку та забезпечення якості освіти Катерина Якуніна. 
04 December 2023

Українські і словацькі лектори завершили викладання курсу «Резилієнс в освіті: українсько-словацько-польсько-чеський досвід»
У межах грантового проєкту Вишеградського фонду «Резилієнтний підхід у підготовці майбутніх вчителів в Україні та країнах Вишеградської четвірки» в Національному університеті «Острозька академія» українські і словацькі лектори завершили викладання навчального курсу «Резилієнс в освіті: українсько-словацько-польсько-чеський досвід».
04 December 2023

В НаУ"ОА" оголошено конкурс на отримання гранту імені Іллі Орлова
З метою вшанування пам’яті студдекана економічного факультету (2022-2023н.р.) оголошується грант на покриття вартості семестрового навчання для студентів економічного факультету
01 December 2023

Про ефективну презентацію як засіб інформаційної культури розповіла Ганна Охріменко
27 листопада в Національному університеті «Острозька академія» в межах навчально-методичного центру «Школа освітніх інновацій» відбулося заняття викладачів за програмою навчального модуля «Медіаграмотність та інформаційна культура». Спікерка онлайн-зустрічі: Ганна Охріменко, кандидатка історичних наук, завідувачка кафедри інформаційно-документних комунікацій. Модерувала захід кандидатка філологічних наук, доцентка, керівниця Школи освітніх інновацій Юлія Маслова.
01 December 2023