*

Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

Всі новини

Спільна молитва за мир в Україні
У студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького 21 січня відбувся молебень за мир в Україні до Дня Соборності. У молитві взяли участь настоятель храму, протоієрей Василь Жуковський, благочинний Острозької ОТГ Юрій Лукашик, отець ПЦУ Володимир Шевчук (Розваж), священник римо-католицького костелу м. Острога Вальдемар Шляхта. Присутніми були також ректор Острозької академії Ігор Пасічник, мер Острога Юрій Ягодка, студенти, викладачі, співробітники університету й містяни.
21 січня 2022

День Соборності України – 103 роки з моменту підписання Акту Злуки
22 січня щорічно відзначають національне свято – День Соборності України. Саме в цей день 1919 року в Києві на Софійській площі був підписаний та оприлюднений спеціальний Універсал Директорії УНР – Акт Злуки. Цей документ об’єднав Українську Народну Республіку й Західно-Українську Народну Республіку в єдину державу. Це возз’єднання увійшло в історію України як одна з найвизначніших подій Української революції 1917-1921 років.
21 січня 2022

Військовослужбовці обирають навчання в Острозькій академії
Нещодавно у Національному університеті «Острозька академія» відбулося урочисте свято "Конвокація-2022". Цьогоріч серед випускників другого (магістерського) рівня вищої освіти є учасники бойових дій, представники Збройних Сил України, зокрема оперативних командувань «Захід», «Північ» і «Схід».
20 січня 2022

Музей історії Острозької академії доєднався до акції Museum Selfie Day
19 січня Музей історії Національного університету «Острозька академія» вже традиційно взяв участь в акції Museum Selfie Day, яка щороку об’єднує музеї з усього світу. 
19 січня 2022

Академічна спільнота поповнилася ще одним доктором філософії. Щиро вітаємо Марію Матвійчук!
Професорсько-викладацький колектив Національного університету «Острозька академія» щиро викладачку кафедри кримінально-правових дисциплін Матвійчук Марію Анатоліївну із блискучим захистом дисертацій!
18 січня 2022

Студентів Острозької академії запрошують долучитися до #РодовідСтипендіїVideo
#РодовідСтипендія полягає у повній оплаті магістерських курсів для особливо обдарованих студентів у найкращих ЗВО України. #РодовідСтипендія також реалізується в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (програма для аспірантів), Таврійському національному університеті імені В.І. Вернадського, а також Одеському національну політехнічному університеті.
18 січня 2022

Студенти та викладачі Острозької академії підвищують кваліфікацію у Польщі
Польська Фундація «Porta Vitae» надає можливість безкоштовної реабілітації українських дітей з діагнозом «дитячий аутизм» чи «ранній дитячий аутизм» в польському містечку Пйоткув Трибунальський. На території Фундації знаходиться садочок та школа для дітей з аутизмом де студенти спеціальності «Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови», «Психологія» та професорка, докторка психологічних наук Галина Гандзілевська мали можливість отримати досвід психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. 
18 січня 2022

Запрошуємо на курси з вивчення іноземних мов
Національний університет «Острозька академія» оголошує набір слухачів на інтенсивні курси з вивчення іноземних мов для дорослих. Ви зможете опанувати польську, англійську, німецьку, французьку й іспанську мови.
17 січня 2022

Віват магістрам Острозької академії!
У Національному університеті «Острозька академія» 14 січня відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістра — «Конвокація-2022». Дійство провели у змішаній формі – онлайн через застосунок Google Meet й наживо з дотриманням карантинних вимог.
14 січня 2022

Меморандум про співпрацю з Міжнародним університетом INTI
13 січня в Національному університеті «Острозька академія» підписали меморандум про співпрацю й взаєморозуміння з міжнародним університетом INTI (Малайзія). 
13 січня 2022

Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з української мови і літератури-2022
Національний університет «Острозька академія» запрошує учнів 11 класів закладів загальної середньої і професійної (професійно-технічної) освіти України взяти участь у Всеукраїнській учнівській інтернет-олімпіаді з української мови і літератури-2022.
13 січня 2022

Щиро вітаємо Ларису Івшину із 25-річчям на посаді головної редакторки «Дня»
Дорога Ларисо Олексіївно, щиро вітаємо Вас із 25-річчям незмінного керівництва редакцією щоденної всеукраїнської газети «День»! І це не тільки газета, адже Ви зініціювали реалізацію низки інших проєктів, зокрема Острозький клуб вільного інтелектуального спілкування молоді, міжнародний фотоконкурс, видання книг серії «Бібліотека газети «День», Літня школа журналістики тощо.
13 січня 2022

Щодо проведення «Конвокації-2022»
Дружна академічна спільнота Національного університету «Острозька академія» щиро запрошує Вас на урочисту церемонію вручення дипломів магістра «Конвокація-2022». Чекаємо на Вас 14 січня 2022 року.
12 січня 2022

Командири військових частин 8 областей території відповідальності оперативного командування «Захід» завітали до Острозької академії
У межах меморандуму про співпрацю між Острозькою академією й оперативним командуванням «Захід» 12 січня відбулася чергова зустріч командирів військових частин із ректором університету. 
12 січня 2022

В Острозькій академії відбудеться конференція «Прикладні лінгвістичні дослідження в умовах міжкультурної комунікації»
Кафедра індоєвропейських мов Національного університету «Острозька академія» запрошує долучитися до міжнародної науково-практичної конференції «Прикладні лінгвістичні дослідження в умовах міжкультурної комунікації». Захід відбуватиметься упродовж 7-8 квітня.
11 січня 2022

Стартувала реєстрація на короткотерміновий семінар «Етика й естетика в мовленнєвій діяльності фахівця»
Національний університет «Острозька академія» запрошує на короткотерміновий семінар «Етика й естетика в мовленнєвій діяльності фахівця», який відбудеться 27-28 січня в онлайн-форматі.
11 січня 2022

Запрошуємо на підготовчі курси до ЗНО
Національний університет «Острозька академія» запрошує абітурієнтів пройти підготовчі курси до ЗНО та вступу до НаУОА.
10 січня 2022

Острозька академія – у трійці лідерів серед українських ЗВО світового рейтингу університетів IU GreenMetric 2021
23 грудня 2021 року IU GreenMetric World University Rankings опублікував рейтинг, що з 2010 року оцінює університети в усьому світі за шістьма показниками: середовище та інфраструктура, енергетика та зміна клімату, управління відходами, водні ресурси, транспорт та освіта. Світовий рейтинг університетів UI GreenMetric спрямований на підвищення поінформованості університетів щодо світових цілей сталого розвитку. У цьогорічному виданні взяли участь 956 університетів з 80 країн світу.
30 грудня 2021

Слухачі підготовчих курсів до ЗНО та вступу до НаУОА отримали сертифікати і подарунки
Протягом вересня-грудня 2021 року цілеспрямовані та креативні здобувачі освіти 10 й 11 класів закладів загальної середньої освіти Рівненської, Хмельницької, Волинської, Житомирської, Львівської і Черкаської областей проходили підготовчі курси до ЗНО та вступу до Національного університету «Острозька академія». Слухачі успішно пройшли програми курсів у повному обсязі, за що отримали під ялинку сертифікати та сувеніри від Острозької академії.
29 грудня 2021

В Острозькій академії провели вебінар для абітурієнтів «Особливості Вступної кампанії-2022»
Національний університет «Острозька академія» продовжує консультування вступників задля забезпечення їхнього успішного вступу під час Вступної кампанії 2022 року. У контексті цього 28 грудня 2021 року було проведено вебінар на тему: «Особливості Вступної кампанії-2022». На онлайн-захід зареєструвалося близько 30 учасників із 12 областей України: Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Вінницької, Київської, Запорізької, Донецької, Дніпропетровської та Одеської.
28 грудня 2021

До уваги випускників другого (магістерського) рівня вищої освіти Національного університету "Острозька академія"!
Дружна академічна спільнота Національного університету «Острозька академія» щиро запрошує Вас на урочисту церемонію вручення дипломів магістра «Конвокація-2022».
24 грудня 2021

Круглий стіл «Порозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації українського суспільства»
У Національному університеті «Острозька академія» 23 грудня відбувся круглий стіл «Порозуміння. Релігійні спільноти і подолання поляризації українського суспільства» за участю представників релігійних, громадських організацій та освітян. Острозька академія є партнером цієї експертної зустрічі в Острозі.
23 грудня 2021

Про досягнення, виклики та перспективи розвитку Острозької академії
У Національному університеті «Острозька академія» 23 грудня відбулася конференція трудового колективу. Традиційно під час цього заходу підбивають підсумки року, що минає – обговорюють досягнення й окреслюють виклики та перспективи розвитку вишу.
23 грудня 2021

Вітаємо Сергія Галецького з отриманням вченого звання доцента
Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 30 листопада року 2021 № 1290 доцент кафедри міжнародної мовної комунікації, кандидат педагогічних наук, Галецький Сергій Миколайович отримав вчене звання доцента.
23 грудня 2021

До Дня працівників дипломатичної служби України: визначено переможців конкурсу афоризмів про дипломатію та дипломатів
Кафедра міжнародних відносин та Наукове товариство студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина Національного університету «Острозька академія» 6-22 грудня 2021 року провели конкурс афоризмів про дипломатію та дипломатів серед студентів, абітурієнтів та всіх, хто цікавиться цією сферою.
22 грудня 2021

Студентів Острозької академії запрошують доєднатися до команди Молодіжної ради Острозької територіальної громади
Нещодавно Острог став молодіжною столицею України 2022. Тому Молодіжна рада Острозької територіальної громади шукає амбасадорів – команду молодих людей, яка гідно представлятиме й формуватиме молодіжну політику в Острозі. До участі в проєкті запрошують і студентів Острозької академії.
22 грудня 2021

В Острозькій академії відбудеться XVII Всеукраїнський онлайн-фестиваль Різдвяних піснеспівів
У Національному університеті «Острозька академія» з 25 грудня до 19 січня проходитиме  XVII Всеукраїнський онлайн-фестиваль Різдвяних піснеспівів із міжнародною участю. Основною метою є пошанування головної події планетарного значення – Різдва Христового, збереження і розвитку Різдвяних традицій краю й України.
22 грудня 2021

Нова перемога: студентки Острозької академії здобули першість у Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Т.Г. Шевченка
Студентки Національного університету “Острозька академія” 18 грудня взяли участь в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т. Г. Шевченка. Марина Краснобока, студентка 4 курсу спеціальности “Українська мова та література”, посіла І місце серед студентів гуманітарних спеціальностей, а Марія Рись, студентка 1 курсу спеціальности “Фінанси, банківська справа та страхування”, – ІІ місце серед студентів технічних спеціальностей. Наставники: Світлана Кочерга, докторка філологічних наук, професорка; Ірина Рабчук, викладачка катедри української мови і літератури Національного університету “Острозька академія”.
20 грудня 2021

В Острозькій академії відбувся круглий стіл грантового проєкту «WARN. Академічна протидія гібридним загрозам»
У Національному університеті «Острозька академія» 20 грудня відбувся круглий стіл у рамках виконання другого робочого пакету «Створення нових навчальних програм та оновлення і адаптація існуючих навчальних програм» грантового проєкту «WARN. Академічна протидія гібридним загрозам». Серед учасників заходу представники: Міністерства освіти і науки України, Національного університету «Острозька академія», Харківського національного університету радіоелектроніки, Українського католицького університету, Державного університету інфраструктури та технологій, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Харківського національного університету ім. В. Каразіна, Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ, «Донбаського державного педагогічного університету».
20 грудня 2021

ОГОЛОШЕННЯ
Академічна конференція трудового колективу НаУОА відбудеться 23 грудня 2021 р., 10 год., новий корпус, ауд. № 206, а також на онлайн-платформі Google Meet.
20 грудня 2021