Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Всі новини

Зробимо Вступ-2022 до НаУОА успішним разом!Video
Щодня до НаУ «Острозька академія» приїжджає чимала кількість вступників на індивідуальні дні відкритих дверей, щодоби ми консультуємо близько 70 абітурієнтів телефоном та понад 50 в соціальних мережах та на сайті. Розуміємо, що вступники нині переживають доволі складний та бентежний момент. Саме тому, любі абітурієнти, ми запрошуємо вас взяти участь у безкоштовному марафоні «Зробимо Вступ-2022 до НаУОА успішним разом!» з помічницею ректора з освітнього менеджменту Юлією Харчук, керівницею Консультаційного центру для абітурієнтів Приймальної комісії Софією Лозюк, психологинею Єлизаветою Тимощук та з іншими викладачами та представниками адміністрації університету.
05 липня 2022

Літня бізнес-школа в Острозькій академії
З 27 червня до 1 липня професорсько-викладацький склад кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного університету «Острозька академія» організував і провів безкоштовну Літню бізнес-школу. Мета – популяризація фінансової й облікової грамотності у веденні бізнесу серед молоді як шляху до особистої реалізації. Участь взяли випускники 10-11-их класів закладів загальної середньої освіти України.
01 липня 2022

Тримати тил і перемагати!
Острозька академія не зупиняється підтримувати українських захисників у воєнний час. 30 червня НаУОА організував передачу благодійної гуманітарної допомоги для військових 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.
01 липня 2022

Представники Острозької академії отримали сертифікати за участь у проєкті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти»
Національний університет «Острозька академія» з початку свого заснування проводить антикорупційну діяльність у сфері вищої освіти. Зокрема упродовж 2020-2022 років для посилення академічної культури й популяризації академічної доброчесності Острозька академія взяла участь в активній фазі проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти – Academic IQ». 
30 червня 2022

Острозька академія – перший заклад вищої освіти у Східній Європі
Національний університет «Острозька академія» є наступником першого закладу вищої освіти східнослов’янських народів – Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Заснував академію у 1576 році князь Василь-Костянтин Острозький. Його племінниця, княжна Гальшка Острозька, надала велику суму грошей на розбудову закладу.
30 червня 2022

Помічник ректора з міжнародного співробітництва і фандрайзингу Едуард Балашов взяв участь в Українсько-британській конференції, присвяченій програмі «Ініціативі Єднання»
28 червня помічник ректора з міжнародного співробітництва і фандрайзингу Національного університету «Острозька академія», профемор Едуард Балашов взяв участь в Українсько-британській конференції, присвяченій програмі «Ініціативі Єднання». Ця програма спрямована на розвиток співпраці між українськими і британськими університетами.
28 червня 2022

Духовний фронт: про українську національну ідею говорили в Острозькій академії
28 червня у Національному університеті «Острозька академія» відбулася всеукраїнська конференція з міжнародною участю «Українська національна ідея: генеза, сутність та реалізація». До організації конференції долучилися також Інститут проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, кафедра державної політики та врядування Національного університету «Львівська політехніка» і Львівське обласне товариство «Знання» України.
28 червня 2022

28 червня – День Конституції України
Щороку 28 червня в Україні відзначають визначне національне свято – День Конституції. 26 років тому Верховна Рада України ухвалила Основний Закон нашої країни як фундамент розбудови незалежної демократичної європейської держави, дотримання прав і свобод людини, відповідних умов для самореалізації українських громадян.
28 червня 2022

Чому військовослужбовці обирають навчання в Острозькій академії?
Уже кілька років поспіль військовослужбовці обирають навчання в Острозькій академії – першому закладі вищої освіти на теренах Східної Європи. Серед здобувачів освіти та випускників першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти є учасники бойових дій, представники Збройних Сил України, зокрема оперативних командувань «Захід», «Північ», «Схід» та «Південь». У Національному університеті «Острозька академія» якісну вищу освіту здобули 8 генералів. Пишаємося, що випускником освітньої програми «Міжнародні відносини» є Головнокомандувач Збройних Сил України Залужний Валерій Федорович.
27 червня 2022

Онлайн-зустріч випускників Острозької академії 2022
25 червня у Національному університеті «Острозька академія» відбулася загальноуніверситетська зустріч випускників у форматі онлайн із застосуванням платформи Google meet. Модерувала захід Ольга Німець, фахівчиня відділу з організації роботи зі студентами та випускниками.
25 червня 2022

Літературний фронт: студентки літературної творчости опублікували збірку воєнних текстів
Цьогорічні випускниці Острозької академії спеціалізації «Українська мова та література», які навчалися за блоком «Літературна творчість», підготували збірку про війну «GEOSTRAW». Тексти, що ввійшли до книги, написані впродовж березня – травня 2022 року та є підсумком курсу «Геопоетика: творчий практикум» (викладач – професор Світлана Кочерга). 
25 червня 2022

Психологічний фронт: відбулася супервізійна зустріч з Алексом Маляром
24 червня відбулася одинадцята зустріч з ізраїльським психотерапевтом, координатором психіатричної служби в Медичному Центрі Бней Ціон (Хайфа, Ізраїль) Алексом Маляром на тему «Актуальні питання психологічної безпеки в умовах воєнного стану».
24 червня 2022

Доцентка Острозької академії Ольга Дем’янчук провела вебінари із фінансів
У рамках співпраці кафедри фінансів, обліку і аудиту економічного факультету Національного університету «Острозька академія» та клубу PRAVOKATOR. Київ та Харків, Міністерства юстиції України, БПД (безоплатної правової допомоги) 8 та 23 червня відбулися онлайн-вебінари. Спікерка – докторка економічних наук, доцентка кафедри фінансів, обліку і аудиту НаУОА Ольга Дем’янчук презентувала дві теми: «Правові аспекти оподаткування доходів фізичних осіб та податкова соціальна пільга в умовах воєнного часу» та «Фінансові шахрайства. Їх види та правове регулювання».
24 червня 2022

Віват бакалаврам Острозької академії!Video
Сьогодні у Національному університеті «Острозька академія» отримали дипломи випускники бакалаври. У зв’язку з війною нагородження не могло відбутися в урочистому форматі згідно традиціями університету. Однак, у цей день випускники мали можливість перебувати у стінах Острозької академії.
24 червня 2022

«Рекреація – 2022» в Острозькій академії
23 червня у Національному університеті «Острозька академія» відбулася «Рекреація-2022». Під час заходу оголосили спортивні підсумки спартакіади «Разом до перемоги», яка відбувалася упродовж навчального року. За цей час були проведені змагання з: футболу і баскетболу (офлайн), шахів, FIFA, Dota, Counter-Strike (онлайн).
23 червня 2022

Відбулася онлайн-зустріч з врученням сертифікатів слухачам підготовчих курсів до вступу до Острозької академії
Національний університет «Острозька академія» знає кожного свого абітурієнта, адже консультування вступників відбувається майже цілодобово. Цього семестру на підготовчих курсах навчалося 16 слухачів з Рівненської, Хмельницької, Львівської та Волинської областей. Варто зазначити, що деякі слухачі продовжили навчання ще з минулого семестру, адже для них сподобалася атмосфера та рівень викладання. Завершальна організаційна зустріч відбулася в онлайн-форматі.
23 червня 2022

В Острозькій академії оголосили результати фотоконкурсу «Миті в ОА»
22 червня у Національному університеті «Острозька академія» відбулося оголошення результатів фотоконкурсу «Миті в ОА». Модерував захід доктор філософських наук, професор, проректор із науково-педагогічної роботи НаУОА Дмитро Шевчук.
22 червня 2022

Кафедра філософії та культурного менеджменту організовує серію онлайн-консультацій для абітурієнтів
Для надання інформаційної підтримки абітурієнтам Національного університету «Острозька академія» кафедра філософії та культурного менеджменту НаУОА оголошує серію онлайн-консультацій. 24 червня відбудеться перша зустріч за темою «Освітні програми» де можна дізнатися про особливості освітніх програм першого (бакалаврського) та другого магістерських рівнів вищої освіти, що діють кафедрі.
22 червня 2022

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні
Щорічно 22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні з метою «всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу», які загинули під час Другої світової війни. Тоді Україна зазнала найбільших втрат серед усіх країн світу.
22 червня 2022

Запрошуємо абітурієнтів взяти участь у Літній бізнес-школі Острозької академії
З метою популяризації фінансової й облікової грамотності у веденні бізнесу серед молоді як шляху до особистої реалізації професорсько-викладацький склад кафедри фінансів, обліку і аудиту запрошує випускників 10-11-их класів закладів загальної середньої освіти України до активної участі в безкоштовній Літній бізнес-школі Національного університету «Острозька академія»! 
21 червня 2022

Запрошуємо науковців університету взяти участь у конкурсі наукових проєктів на здобуття гранту Острозької академії
В Острозькій академії триває четвертий конкурс наукових проєктів на здобуття гранту НаУОА, який започаткований з метою стимулювання проведення фундаментальних і прикладних досліджень в університеті.
21 червня 2022

В Острозькій академії відбудеться «Марафон МКТ 2022» для вступу на магістратуру з права
Команда викладачів Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія» запрошує на «Марафон МКТ 2022» – серію безкоштовних семінарів для підготовки вступників на магістерську програму спеціальності 081 Право.
20 червня 2022

В Острозькій академії говорили про світовий досвід забезпечення академічної доброчесності
17 червня у Національному університеті «Острозька академія» у рамках «Днів якості НаУОА» відбувся семінар «Світовий досвід забезпечення академічної доброчесності».
17 червня 2022

В Острозькій академії говорили про здобутки, помилки та перспективи українського державотворення
15 червня у Національному університеті «Острозька академія» відбулася онлайн-лекція «Країна сама себе не зробить: здобутки, помилки та перспективи українського державотворення». Організатори заходу: аналітично-адвокаційна організація «Центр спільних дій» й Острозька академія, які вже домовилися про співпрацю.
15 червня 2022

Відбулася зустріч ректора Острозької академії зі студентами
15 червня відбулася зустріч ректора Острозької академії, доктора психологічних наук, професора Ігоря Пасічника зі студентами університету. Захід провели в змішаній формі, – онлайн через застосунок Google Meet й наживо.
15 червня 2022

В Острозькій академії говорили про кращі практики забезпечення якості освіти
15 червня у Національному університеті «Острозька академія» у рамках «Днів якості НаУОА» відбувся круглий стіл «Кращі практики забезпечення якості освіти». 
15 червня 2022

Команда студентів Острозької академії посіла 1 місце у фіналі конкурсу The Global Case Competition – spring 2022
Команда студентів Національного університету «Острозька академія» на чолі з деканом економічного факультету Олександром Новоселецьким посіли 1 місце в міжнародному змаганні The Global Case Competition – spring 2022.
15 червня 2022

Відбулася презентація виставки фотографій з «Азовсталі» студента Острозької академії Дмитра Козацького
14 червня в Рівному презентували виставку фотографій «Азовсталь. Світло переможе» студента спеціальності 052 Політологія Національного університету «Острозька академія», бійця з позивним Орест, керівника пресслужби полку «Азов» Дмитра Козацького. 
14 червня 2022

В Острозькій академії відбудуться «Дні якості»
У Національному університеті «Острозька академія» відбудуться «Дні якості НаУОА», де обговорюватимуться актуальні питання якості освіти, кращих практик і світових трендів, пошуку напрямів розвитку в забезпеченні якості освіти й академічної доброчесності.
14 червня 2022

Спортивний фронт: в Острозькій академії відбулися змагання з кіберспорту
У Національному університеті «Острозька академія» щорічно відбувається спартакіада «Здоров’я» серед різних видів спорту. Підсумки спартакіади оголошують на Рекреації – святі спорту та здоров’я, яке заохочує студентів університету до фізичного розвитку й ведення здорового способу життя.
13 червня 2022