Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Всі новини

"Освітнє питання є пріорітетним" – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Португалія в Україні
У Національному університеті «Острозька академія» 16 квітня відбулася Міжнародна конференція «Відносини України та Лузофономовних країн»
17 квітня 2018

Стажування в неурядовій громадській організації Iндії
Мрії про подорожі, бажання допомогти і прагнення відчути світ на собі і себе в ньому привели мене до Індії – загадкової і надзвичайно барвистої країни у будь-якому сенсі, прояві і найсміливішій фантазії. Ця країна унікальна і неповторна.
17 квітня 2018

Центр Ісламознавчих досліджень представлений на конференції в Торуні
Директор Центру ісламознавчих досліджень, к. і. н., доц. Якубович Михайло Михайлович взяв участь у міжнародній науковій конференції «Культурна спадщина татар Великого Князівська Литовського: 50-річчя кітабістики», що відбувалася 11-12 квітня в Університеті Миколая Коперніка в Торуні (Польща).
13 квітня 2018

Острозька академія — у п'ятірці серед університетів України міжнародного рейтингу RUR
Міжнародний рейтинг RUR (Round University Ranking) оцінює ефективність 761 провідного вищого навчального закладу світу за 20 показниками, які згруповані у чотири ключові сфери діяльності університету: навчання, дослідження, міжнародне співробітництво, фінансова стабільність.
11 квітня 2018

Результати проведення Всеукраїнського конкурсу "Закордонне українство: вчора, сьогодні, завтра"
Інститутом досліджень української діаспори, факультетом міжнародних відносин спільно з Науковим товариством студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» було проведено Всеукраїнський конкурс «Закордонне українство: вчора, сьогодні, завтра» серед учнівської та студентської молоді.
10 квітня 2018

Сердечно вітаємо Вас та Ваші Родини зі Святом Світлого Христового Воскресіння!
Вельмишановні друзі та колеги! Сердечно вітаємо Вас та Ваші Родини зі Святом Світлого Христового Воскресіння!!! У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми всі відчуваємо Його захист та підтримку.
08 квітня 2018

Примітивізм. Складність у баченні й прочитанні простого
У мистецькій галереї НаУОА четвертого квітня відбулася освітня лекція від декана гуманітарного факультету, кандидата філософських наук, старшого викладача Максима Карповця та директора Музею історії Острозької академії Анастасії Хеленюк.
05 квітня 2018

Острозьку академію відвідав Брюс Янг
До Національного університету «Острозька академія» четвертого квітня завітав відомий клінічний соціальний працівник та психолог зі США Брюс Янг.
05 квітня 2018

Що чекає журналіста на війні?
У Національному університеті «Острозька академія» третього квітня відбулася зустріч із прес-офіцером Міноборони в Рівненській області, підполковником речника штабу АТО (2017) Віктором Шубецом.
04 квітня 2018

Тиждень факультету міжнародних відносин
У Національному університеті «Острозька академія» відсвяткували тиждень факультету міжнародних відносин упродовж 26-30 березня. У рамках святкування відбулося чимало заходів, які організували студенти спільно із викладачами.
31 березня 2018

Чи є майбутнє для молоді самопроголошених республік?!
У Національному університеті «Острозька академія» транслювався документальний фільм «PMR in the State of Limbo».
31 березня 2018

XІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування»
У Національному університеті «Острозька академія» 29 березня відбулося відкриття XІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Учитель року предметів духовно-морального спрямування».
30 березня 2018

Дні науки в Острозькій академії
У Національному університеті “Острозька академія” 27-29 березня на ХVІІІ науковій викладацько-студентській конференції “Дні науки” відбулися презентації доповідей, присвячених розгляду актуальних питань сучасної науки, цікаві обговорення гострих проблем сучасності та інтелектуальні дискусії на різну тематику.
30 березня 2018

Студентка Острозької академії посіла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт в Одесі
На базі Одеського політехнічного університету 29 березня відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».
29 березня 2018

Зустріч з Мариною Соботюк
У Національному університеті «Острозька академія» 28 березня відбулася зустріч студентів з головною спеціалісткою Сектору медійних комунікацій Міністерства інформаційної політики України Мариною Соботюк.
29 березня 2018

У видавництві Нью-Йорка вийшла книга за редакцією Едуарда Балашова
За редакцією керівника відділу міжнародного співробітництва та фандрайзингу Національного університету “Острозька академія” Едуарда Балашова вийшла монографія "Volunteering: Attitudes, Social Influences and Gender Differences" (“Волонтерство: ставлення, соціальні впливи, гендерні відмінності”) у видавництві "Nova Science Publishers“ (New York).
27 березня 2018

В Острозі археологи знайшли колекцію керамічних люльок
У Національному університеті “Острозька академія” днями відбулася презентація результатів археологічних розкопок, які здійснювалися студентами-істориками під керівництвом завідувача відділу реставрації Рівненського обласного краєзнавчого музею Олексія Войтюка.
26 березня 2018

Результати Всеукраїнського конкурсу фоторобіт «Історія в об’єктиві сьогодення» серед учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти
Факультет міжнародних відносин спільно з Науковим товариством студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» організували Всеукраїнський конкурс фоторобіт «Історія в об’єктиві сьогодення» серед учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти.
26 березня 2018

Факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» – 10 років
У 2018 році факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» виповнюється 10 років.
26 березня 2018

Студент Острозької академії стажуватиметься Європейській арбітражній палаті в Брюсселі
У Києві 23 березня відбувся Фінал та урочиста церемонія нагородження учасників V Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу.
24 березня 2018

В Острозькій академії відбулася інавгурація нового Голови Братства спудеїв
Урочиста передача «влади» до нового очільника органу студентського самоврядування відбулася у п’ятницю, 23 березня. Новим Головою студентського братства став обраний студент 4-го курсу Навчально-наукового Інституту права імені І. Малиновського Богдан Михальчук.
24 березня 2018

«Мої знання сьогодні – мій капітал завтра!»
22 березня 2018 профільною Школою бізнесу ПДМ за підтримки наукових партнерів від економічного факультету Національного університету «Острозька академія» було проведено фінал Х Відкритого регіонального фестивалю-конкурсу з економіки та підприємництва «Мої знання сьогодні - мій капітал завтра!».
23 березня 2018

В Острозькій академії дівчата змагалися за красу, грацію та інтелект
Конкурс «Гальшка року-2018» відбувся в Національному університеті «Острозька академія» 22 березня. Участь у ньому взяли представниці п'яти факультетів та Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського.
23 березня 2018

Викладачі та студенти Острозької академії взяли участь у Всеукраїнській тренінг-програмі для лікарів
Студенти, аспіранти, викладачі кафедр громадського здоров`я та психології Національного університету «Острозька академія» 22 березня взяли участь у Всеукраїнській тренінг-програмі для лікарів «Мистецтво лікування: від профілактики до якості життя», яка проходила у місті Рівному.
22 березня 2018

Дні кар`єри в Острозькій академії
20 березня в Національному університеті «Острозька академія» відбувся День кар’єри ЄС, що організовано Інформаційним центром ЄС у м. Острозі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація “Відкрите суспільство”».
21 березня 2018

Архітектор Петро Ричков представив в Острозькій академії тематичну виставку «Вікна-двері»
У бібліотеці Національного університету «Острозька академія» днями відкрилася тематична фотовиставка «Вікна-двері».
18 березня 2018

«Конвокація-2018» в Острозькій академії
У Національному університеті «Острозька академія» відбулася «Конвокація-2018» – урочиста церемонія вручення дипломів магістра.
17 березня 2018

В Острозькій академії започаткували цикл Регіональних олімпіад з навчальних предметів «Основи економіки» та «Інформатика»
Економічний факультет Національного університету «Острозька академія» започаткував цикл очних та он-лайн Регіональних олімпіад з навчальних предметів «Основи економіки» та «Інформатика».
17 березня 2018

Науково-практична конференція «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації»
Кафедра англійської філології факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» 15 березня провела студентську науково-практичну конференцію «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації». Головою оргкомітету конференції був доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри англійської філології факультету романо-германських мов НаУОА Анатолій Худолій.
16 березня 2018

Презентація духовних книг в Острозькій академії
У Національному університеті «Острозька академія» 15 березня презентували духовні книги релігійного видавництва «Св. Володимира та Ольги»: «Молитви до Небесних Сил за захист українського народу» та «Божий храм Св. Федора Острозького». Перед початком заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні.
16 березня 2018