Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Наукові записки

УВАГА! НАДХОДЖЕННЯ СТАТТІ ДО РЕДАКЦІЇ (У БУДЬ-ЯКИЙ СПОСІБ) З МЕТОЮ ЇЇ ПУБЛІКАЦІЇ АВТОМАТИЧНО ОЗНАЧАЄ ЗГОДУ АВТОРА (АВТОРІВ) З УМОВАМИ Ліцензійного договору.

УМОВИ ПУБЛІКАЦІЇ
В  НАУКОВИХ ЗАПИСКАХ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

1. До друку приймаються статті, що мають науково-виробничу і практичну цінність. Автор має право представити тільки одну наукову статтю в один номер, яка раніше не публікувалася. Стаття має бути оформлена згідно з  «Вимогами до статей».

2. До редакції подається електронний варіант статті та заявки для попереднього розгляду на предмет відповідності тематиці і вимогам журналу. При позитивному висновку до редакції надсилається копія квитанції та переклад статті англійською мовою для розміщення її в електронному вигляді на сайті журналу (згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17.10.2012 за № 1111, п. 2.9 “Про обов’язкову наявність статей англійською мовою на веб-сторінці видання”). Всі матеріали надсилається до редакції за допомогою сайту.

3. Редакція залишає за собою право проводити редакційну правку статті та здійснювати зовнішнє рецензування у відповідності до положення про рецензування. Негативне рішення з питання публікації статті повідомляється автору. Стаття може бути повернена на доопрацювання. У випадку позитивного рішення щодо публікації статті автор отримує відповідне повідомлення та рахунок на оплату. Рахунок сплачується по безготівковому рахунку у будь-якому відділені банку.

4. Публікація статей здійснюється на платній основі. Автори сплачують за переддрукарську підготовку рукопису та тиражування статті, виходячи з розрахунку 30 грн за одну сторінку формату А4 (210х297 мм). Текст має бути набрано шрифтом Тіmes New Roman, розмір шрифту – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, поля – по 2 см. ДО СПЛАТИ ЗА ПУБЛІКАЦІЮ ВКЛЮЧАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ СТАТТЯ ТА СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ.  ОБСЯГ СТАТТІ ТА СПИСКУ ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ МАЄ СКЛАДАТИ 8-12 СТОРІНОК.

5. Автор отримує 1 (один) авторський примірник журналу (1 журнал за 1 статтю). Додаткові примірники журналу можна придбати у Видавця за попереднім замовленням (вказати наприкінці статті або надіслати замовлення по e-mail).

6. Одноосібні статті авторів, які не мають наукового ступеня, розглядаються тільки за наявності рецензії (рекомендації, направлення, відгуку) наукового керівника. Відомості про наукового керівника (рецензента) публікуються в журналі після тексту статті (П. І. Б., науковий ступінь, місце роботи, посада, місто).

7. Статті, що відносяться до одного тематичного розділу журналу, як правило, публікуються в порядку загальної черги, виходячи з дати надходження статті до редакції. Статті включаються до загальної черги тільки після отримання редакцією підтвердження сплати за публікацію.

8. Журнал із надрукованою статтею надсилається авторам поштою за зазначеною адресою у заявці або його можна отримати в редакції.

9. Редакція не несе відповідальності за викладену в статті інформацію.

10. Автор несе відповідальність за оригінальність тексту статті (за плагіат), точність наведених фактів, цитат, статистичних даних, власних назв, географічних назв та інших відомостей, а також за те, що в матеріалах не містяться дані, що не підлягають відкритій публікації.

11. Автори дають згоду на збір і обробку персональних даних з метою включення їх в базу даних відповідно до Закону України № 2297-VІ “Про захист персональних даних” від 01.06.2010р.

ПІП
Ваша електронна адреса (email)
Збірник
Стаття
Додаткові матеріали
Введіть код зображений на малюнку:
код защиты от спама