Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Новини та події

Більше новин Rss

Олексій Резніков взяв участь в міжнародному проєкті «Острог Forum 2020»
У Національному університеті «Острозька академія» 24 вересня відбулася зустріч з Віце-прем’єр-міністром України – Міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексієм Резніковим у рамках міжнародного проєкту «Острог Форум 2020», присвяченого питанням національної безпеки.
24 вересня 2020

Студенти Острозької академії відвідали Дні відкритих дверей НАДС
Студенти Національного університету «Острозька академія» 23 вересня взяли участь в онлайн-заході Міжрегіонального управління Національного агентства України державної служби з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях – Дні відкритих дверей. 
24 вересня 2020

В Острозькій академії студенти вчилися використовувати музикотерапію
У Національному університеті «Острозька академія» 23 вересня відбулася лекція «Орф підхід у початковій школі». Спікеркою зустріч стала психологиня Тетяна Черноус, яка займається орф-педагогікою та орф-музикотерапією з дітьми та дорослими. Модерувала зустріч докторка психологічних наук, професорка кафедри психології та педагогіки, директорка НЦ «Інститут саногенної педагогіки та психології» Галина Гандзілевська. 
24 вересня 2020

Магістри психології навчались майстерності коучингу
У Національному університеті «Острозька академія» 22 вересня відбувся онлайн-семінар студентів-магістрантів спеціальності «Психологія» разом із запрошеною спікеркою, коучем-практиком Вікторією Пітель у рамках навчальної дисципліни «Практична андрогогіка та акмеологія». Модерувала захід докторка психологічних наук, професорка кафедри психології та педагогіки, директорка НЦ «Інститут саногенної педагогіки та психології» Галина Гандзілевська. 
23 вересня 2020

Про ефективні техніки самопрезентації у педагогічній діяльності
У Національному університеті «Острозька академія» в рамках навчально-методичного центру «Школа освітніх інновацій» 22 вересня відбулося третє заняття викладачів за програмою навчального модуля «Тьюторство та педагогічна майстерність», який координує професорка Руслана Каламаж. Спікерки онлайн-зустрічі – докторка психологічних наук, професорка кафедри психології та педагогіки, директорка НЦ «Інститут саногенної педагогіки та психології» Галина Гандзілевська і викладачка кафедри психології та педагогіки Єлизавета Тимощук. Модерувала захід кандидатка філологічних наук, доцентка Юлія Маслова.
22 вересня 2020

Теги: