Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

Новини та події

Більше новин Rss

Висловлюємо щиру вдячність за надану допомогу о. Вальдемару Шляхті та прихожанам Парафії Успіння Пресвятої Діви Марії
Висловлюємо щиру вдячність о. Вальдемару Шляхті та прихожанам Парафії Успіння Пресвятої Діви Марії за надану гуманітарну допомогу 30 окремій механізованій бригаді ім. Князя Костянтина Острозького та ОК «Захід».
20 травня 2022

Дні науки 2022: Презентація книги Наталії Малиновської «Жіночий емірат? Політикині мусульманського світу»
2021 року у видавництві «Сафран» побачило світ дослідження кандидатки політичних наук, викладачки кафедри політології та національної безпеки НаУОА Наталії Малиновської. А 19 травня відбулася презентації цієї роботи у межах XXVІІ наукової викладацько-студентської конференції «Дні науки». Модераторкою заходу була докторка філософських наук, завідуюча кафедри філософії та культурного менеджменту Марія Петрушкевич. Через тему можливості залучення жінок у політичне життя аудиторія обговорила надзвичайно актуальні питання, зокрема і ті, що стосуються російсько-української війни.
19 травня 2022

Дні науки-2022: Спільна дискусія з видавництвом «Наш формат»Video
У рамках «Днів науки-2022» 19 травня в Острозькій академії відбулася панельна дискусія «Поведінкова економіка: чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду?» (спільно з видавництвом НАШ ФОРМАТ). Модерував захід Віталій Лебедюк, кандидат наук з державного управління, доцент, керівник НЦ ШПА «Поліс» НаУОА.
19 травня 2022

Дні науки 2022: Круглий стіл Центру європейських досліджень «Вплив російської війни в Україні на міжнародний порядок і євроатлантичну безпеку
19 травня в межах Днів науки в Національному університеті «Острозька академія» відбувся круглий стіл Центру європейських досліджень. Модерувала захід докторка політичних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних відносин, керівник Центру європейських досліджень НаУОА Тетяна Сидорук. Фокус-тема обговорення стосувалася впливу російської війни в Україні на міжнародний порядок і євроатлантичну безпеку.
19 травня 2022

Дні науки-2022: в Острозькій академії говорили про організацію освітнього середовища у воєнний час
У програмі «Днів-науки 2022» 19 травня в Острозькій академії відбулася постерна сесія «Організація освітнього середовища у воєнний час: проблеми та шляхи їх вирішення». Модерувала захід Галина Гандзілевська, докторка психологічних наук, професорка кафедри психології та педагогіки, директорка НЦ «Саногенна педагогіка та психологія» НаУОА.
19 травня 2022

Теги: