Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Новини та події

Більше новин Rss

В Острозькій академії презентували проєкт «Соціальне менеджерство в середовищі ветеранів»
У Національному університеті «Острозька академія» 19 жовтня відбувся круглий стіл, у рамках якого презентували проєкт «Соціальне менеджерство в середовищі ветеранів» й підписали договір про співпрацю із КЗ «Ветеранський простір» Рівненської обласної ради.
19 жовтня 2021

Випускниця Острозької академії – лауреатка проєкту “30 до 30. Хто творить майбутнє українських медіа”
Експертка з розвитку читацьких спільнот, випускниця спеціальності “Журналістика” Національного університету “Острозька академія”, Ірина Гоюк – одна із 30 лауреатів проєкту “30 до 30” Георгія Ґонґадзе. Про це свідчить стаття на сайті The Ukrainians про спецпроєкт “30 до 30”: 30 до 30. Хто творить майбутнє українських медіа (theukrainians.org) Премія імені Георгія Ґонґадзе – нагорода для незалежних журналістів, заснована 2019 року Українським ПЕН у партнерстві з Києво-Могилянською Бізнес-Школою та виданням “Українська правда”.
18 жовтня 2021

Про систему освіти в Словаччині говорили в Острозькій академії
Для здобувачів освітньої програми «Початкова освіта з поглибленим вивченням англійської мови» в рамках навчальної дисципліни «Мистецтво самопрезентації вчителя» 18 жовтня відбулася відкрита лекція на тему: «Система освіти Словаччини». На захід завітав доктор філософії кафедри етнології та світових наук університету святих Кирила і Мефодія в Тарнаві Штефан Іжак.
18 жовтня 2021

Острозька академія – дітям. Благодійність
Впродовж тижня в Національному університеті “Острозька академія” у межах святкування 445-річчя університету збирали кошти на благодійну акцію “Монетки дітям”. Всі охочі приносили копійки, які вийшли з обігу, номіналом 5, 10, 25 і 50. Ініціатори проєкту – Національний банк України та благодійний фонд “Таблеточки”.
18 жовтня 2021

До Острозької академії завітали заступники директорів шкіл м.Києва та Чернігівської області
15 жовтня до Острозької академії завітали освітяни, заступники директорів закладів загальної середньої освіти Шевченківського району м. Києва та Чернігівської області. Для них відбулася зустріч із представниками адміністрації, студентського самоврядування та екскурсія академією. Модератором зустрічі була Юлія Харчук, помічник ректора із освітнього менеджменту та відповідальний секретар приймальної комісії. 
15 жовтня 2021

Більше подій Rss

Теги: