Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Новини та події

Більше новин Rss

Представники НаУОА взяли участь в підсумковій конференції проєкту «Інноваційний університет та лідерство»
7-9 липня 2020 року відбулася підсумкова конференція проєкту «Інноваційний університет та лідерство», в рамках якого було представлено результати мікропроєктів учасників. В 5-й фазі цього українсько-польського проєкту взяли участь представники Національного університету «Острозька академія» - проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Дмитро Шевчук та помічник ректора зі стратегічного розвитку та забезпечення якості освіти, доц. Юлія Шулик. 
09 липня 2020

ІІІ Літня школа з академічної доброчесності
У Національному університеті «Острозька академія» 2-3 липня за сприяння Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася III Літня школа з академічної доброчесності. Захід відбувся у форматі онлайн із застосуванням платформи Google Meet.
04 липня 2020

Ґрант перших випускників відродженої Острозької академії
Цього року виповнюється 25 років з часу першого набору бакалаврів відродженої Острозької академії та 20 років з часу першого випуску спеціалістів ОА. З цієї нагоди перші випускники заснували ґрант, який передбачає повне та часткове покриття річної вартості навчання для нинішніх студентів. Умовою отримання ґранту є навчання на 2 або 3 курсі на контрактній формі, високий навчальний рейтинг, фінансові труднощі в сім’ї студента чи студентки. Крім того, кожний претендент повинен був написати мотиваційний лист, в якому слід було обґрунтувати своє бажання отримати ґрант на навчання. 
29 червня 2020

Віват ґрадуантам Острозької академії!Video
У Національному університеті «Острозька академія» сьогодні відбулася Конвокація-2020 – урочиста церемонія вручення дипломів бакалаврам. У зв’язку з карантином це свято відзначали в онлайн-режимі на платформі Google Meet із прямою трансляцією на офіційному YouTube-каналі Острозької академії.
29 червня 2020

Привітання з нагоди Дня Конституції України
Привітання з нагоди Дня Конституції України
28 червня 2020

Більше подій Rss

Теги: