Більше новин Rss

Студентка Острозької академії – призерка Всеукраїнського професійного творчого конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 033 Філософія
Колектив Національного університету «Острозька академія» щиро вітає студентку 3-го курсу ОПП «Практична філософія: консалтинг та коучинг» Анну Фісянчук з отриманням третього місця у Всеукраїнському професійному творчому конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 033 Філософія.
25.04.2024

Студенти Острозької академії провели модульний контроль у форматі моделювання
Студенти групи Інс-21 спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Національного університету «Острозька академія» в межах курсу «Корпоративна культура та діловий етикет» провели модульний контроль у форматі моделювання.
25.04.2024

В Острозькій академії відбулася лекція «Публічний виступ. Акція»
22 квітня в Національному університеті «Острозька академія» в межах навчально-методичного центру «Школа освітніх інновацій» відбулося друге заняття викладачів за програмою навчального модуля «Мистецтво публічного виступу».
25.04.2024

В Острозькій академії відбулося відкриття виставки й вечір пам'яті загиблого військового та поета Максима «Далі» Кривцова «Я поверну собі своє життя, обіцяю»
24 квітня в мистецькій галереї Національного університету «Острозька академія» відбулося відкриття виставки й вечір пам'яті загиблого військового та поета Максима «Далі» Кривцова «Я поверну собі своє життя, обіцяю». Захід організували Братство спудеїв НаУОА, Музей історії НаУОА, Фонд імені Максима Кривцова й видавництво «Наш формат».

Виїзна бізнес-школа НаУОА в закладах освіти Підгайцівської громади
23 квітня викладачі і студенти економічного факультету провели виїзні тренінги Бізнес-школи НаУОА в Піддубцівському, Підгайцівському й Романівському ліцеях Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області.

Більше подій Rss

Теги: