Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Новини та події

Більше новин Rss

Життя, наче перерваний політ… (63 роки з дня народження Анатолія Криловця)
20 лютого 2024 року Анатолієві Криловцю було б 63. Однак уже всьоме університетська родина відзначає його день народження без нього. У спогадах зринають 1990-ті, коли Анатолій Криловець заклав підвалини української філології в Острозькій академії. У виховання обдарованої молоді він уклав усю свою енергію, віддав усе, щоб на філологічній ниві наливалося колосся вічно живого українського слова. Правдивого. Мудрого. Крилатого.
20.02.2024

В Острозькій академії відкриється 4 нових освітньо-професійних програм
Національний університет «Острозька академія» здійснює підготовку здобувачів освіти за 62 освітніми програмами, з них - 27 освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та 24 освітньо-професійні програми другого (магістерського) рівнів вищої освіти, а також 10 освітніх програм третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти. У 2024 році в Острозькій академії планується відкриття 4 нових освітньо-професійних програм...
19.02.2024

В Острозькій академії відбулася лекція «Робота команди, моніторинг, контроль, завершення проєкту»
19 лютого в Національному університеті «Острозька академія» в межах навчально-методичного центру «Школа освітніх інновацій» відбулося завершальне заняття викладачів за програмою навчального модуля «Проєктний менеджмент».
19.02.2024

16 лютого – День єднання
16 лютого в Україні відзначають День єднання – свято, яке було запроваджено у 2022 році «з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість».
16.02.2024

В Острозькій академії відбувся круглий стіл «Підготовка фахівців у галузі психологічного й педагогічного виховання дітей через призму адаптації до надзвичайних ситуацій: резилієнс-підхід»
15 лютого в межах грантового проєкту Вишеградського фонду «Резилієнтний підхід у крос-культурному навчанні майбутніх вчителів в Україні та країнах Вишеградської четвірки» в Національному університеті «Острозька академія» відбувся круглий стіл «Підготовка фахівців у галузі психологічного й педагогічного виховання дітей через призму адаптації до надзвичайних ситуацій: резилієнс-підхід».
15.02.2024

Більше подій Rss