Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Новини та події

Більше новин Rss

Запрошуємо на лекцію генерал-лейтенанта армії США у відставці Бена Ходжеса
У Національному університеті «Острозька академія» відбудеться дев’ята лекція Бена Ходжеса, генерал-лейтенанта армії США у відставці, екскомандувача американської армії у Європі. Тема лекції – «Building and strengthening the capacity of the Ukrainian army»
11.06.2024

В Острозькій академії відбулася зустріч із виконавчим директором УКФ Владиславом Берковським
10 червня в Національному університеті “Острозька академія” відбулася зустріч із виконавчим директором Українського культурного фонду, випускником першого випуску НаУОА за спеціальністю “Історія” Владиславом Берковським.
10.06.2024

Завідувачка кафедри економічної теорії, менеджменту і маркетингу Людмила Козак взяла участь у проєкті «V4 Відновлення та відбудова перехідних регіонів в умовах кліматичних і суспільних змін»
Упродовж 27-31 травня докторка економічних наук, доцентка, завідувачка кафедри економічної теорії, менеджменту і маркетингу НаУОА Людмила Козак взяла участь у навчальній поїздці до Регіону Сілезія (Польща), Моравського Сілезького Регіону (Чеська Республіка), Регіону Горна Нітра (Словаччина).
10.06.2024

В Острозькій академії відбулися «Дні якості»
Упродовж 3-7 червня в Національному університеті «Острозька академія» відбулися «Дні якості НаУОА», де обговорювалися актуальні питання забезпечення якості освіти, академічної доброчесності тощо.
07.06.2024

В Острозькій академії відбулася презентація книги Олександра Зінченка «Як українці зруйнували імперію зла»
7 червня в Національному університеті «Острозька академія» відбулася презентація книги українського публіциста, історика, журналіста й телеведучого Олександра Зінченка «Як українці зруйнували імперію зла».
07.06.2024

Теги: