Більше новин Rss

Перший випуск бакалаврів за програмою дипломів двох університетів!
Програма дипломів двох університетів – Національного університету «Острозька академія» та Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині – це можливість здобуття кваліфікаційного рівня бакалавра студентами у двох університетах. Участь у програмі відкриває двері для навчання в умовах двох держав, а – відповідно – двох культур, систем освіти, різноманіття у підходах до розуміння національних та глобальних проблем, різних аспектів міжнародних відносин нашого непростого часу. Основна мета програми – підвищити конкурентоспроможність випускників на ринку праці та розширити їх професійні можливості. Перші випускники програми цього року отримали дипломи з міжнародних відносин в Україні, незадовго отримають дипломи з політології в Польщі.
18.07.2024

Відбувся прямий етер на тему: «Мотиваційний лист. Поради для написання»
На базі Національного університету «Острозька академія» 18 липня відбувся прямий етер, присвячений порадам написання мотиваційних листів для вступу на перший (бакалаврський) та другий (магістерський) рівні здобуття вищої освіти. На зустріч в Instagram і TikTok завітали понад 1300 абітурієнтів з різних областей України. Спікерка Софія Лозюк, керівниця Консультаційного центру для абітурієнтів Приймальної комісії НаУОА.
18.07.2024

Студенти Острозької академії взяли участь у проєкті «Вартові громадського здоров’я»Video
У межах проєкту «Вартові громадського здоров’я» започатковано низку заходів щодо популяризації нової спеціальності 229 «Громадське здоров’я» галузі знань 22 «Охорона здоров’я». Зокрема участь у цьому проєкті взяли студенти й викладачі кафедри громадського здоров’я та фізичного виховання Національного університету «Острозька академія», які поділилися досвідом навчання на спеціальності «Громадське здоров'я» й інноваційними освітніми методиками Острозької академії.

Година запитань-відповідей з Консультаційним центром для абітурієнтів
Вступна кампанія 2024 року триває. Абітурієнти нині мають надважливі завдання: зважаючи на свої результати іспитів, мають визначити пріоритетність заявок, які подаватимуть згодом; зареєструвати особисті електронні кабінети, пільги в закладах освіти; подати заявки на співбесіди та вступні випробування. Щоб у вступників не виникало сумнівів у правильності їхнього вибору, а також щоб дати відповіді на всі запитання, Консультаційний центр для абітурієнтів Приймальної комісії 11 липня провів пряму трансляцію на сторінках @abiturient_oa в соціальних мережах Instagram і TikTok.
11.07.2024

Вітаємо випускників правничої школи Острозької академії із призначенням на посади суддів!
Уся академічна спільнота Острозької академії щиро вітає випускників правничої школи з призначенням на посаду суддів. Згідно з указами Президента України Ольгу Балацьку, Олега Костюка, Тетяну Корсун, Ірину Гарбарук, Андрія Мовчуна, Сергія Чекулаєва призначено на посади суддів.
10.07.2024

Більше подій Rss