Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Наука

Національний університет «Острозька академія» орієнтується на високу якість наукових досліджень. Стратегічний розвиток НаУОА передбачає одним із перших пріоритетів формування наукових шкіл, фундаментальні та прикладні дослідження актуальних і важливих для економічного, культурного та соціального розвитку України проблем. Зважаючи на процеси інтернаціоналізації в галузі вищої освіти й науки, особливу увагу стратегія розвитку НаУОА на 2017–2026 рр. звертає на налагодження міжнародної наукової співпраці, інтеграцію університету в глобальний ринок досліджень, упровадження новітніх досягнень наукової думки та практик організації досліджень, орієнтацію на визнані наукометричні видання, активну участь у грантових наукових програмах. Відкриття науково-дослідного корпусу НаУОА спонукає зосередитися на розвитку науково-дослідницьких центрів і системи науково-педагогічних асистентів, які формуватимуть наукові групи під керівництвом професорів, які досліджують пріоритетні фундаментальні та прикладні проблеми.

Новини

Нормативні документи

Структура розділу