Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

Наука

Національний університет «Острозька академія» орієнтується на високу якість наукових досліджень. Стратегічний розвиток НаУОА передбачає одним із перших пріоритетів формування наукових шкіл, фундаментальні та прикладні дослідження актуальних і важливих для економічного, культурного та соціального розвитку України проблем. Зважаючи на процеси інтернаціоналізації в галузі вищої освіти й науки, особливу увагу стратегія розвитку НаУОА на 2017–2026 рр. звертає на налагодження міжнародної наукової співпраці, інтеграцію університету в глобальний ринок досліджень, упровадження новітніх досягнень наукової думки та практик організації досліджень, орієнтацію на визнані наукометричні видання, активну участь у грантових наукових програмах. Відкриття науково-дослідного корпусу НаУОА спонукає зосередитися на розвитку науково-дослідницьких центрів і системи науково-педагогічних асистентів, які формуватимуть наукові групи під керівництвом професорів, які досліджують пріоритетні фундаментальні та прикладні проблеми.

Новини

Нормативні документи

Структура розділу