Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Інформаційний центр Євросоюзу

Керівник: Близняк Ольга Анатоліївна, кандидат політичних наук, старший викладач кафедри міжнародних відносин

Адреса: вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська обл., 35800
Ел. адрес: olha.blyzniak@oa.edu.ua
Телефон: (097) 104-40-48
Facebook: EU Information Centres in Ukraine

Інформаційний центр Європейського союзу (ІЦ ЄС) Національного університету «Острозька академія» (НаУОА) функціонує з жовтня 2015 року.

Метою діяльності центру є поширення інформації про Європейський Союз, його політику та культуру, основні напрямки діяльності, проекти та програми серед студентів та професорсько-викладацького колективу університету. Крім того, діяльність центру спрямована на формування європейського іміджу університету та міста, шляхом інтеграції України у соціокультурний простір ЄС.

Інформаційний фонд центру поповнюються шляхом систематичного надходження друкованих та електронних видань від інституцій та установ ЄС, які можна оглянути в бібліотеці університету цілодобово. Презентація доробків центру відбувається щомісячно із наступним обговоренням економічних, соціальних, політичних і культурних викликів для України та ЄС. Накопичення інформації про останні події та актуальні програми ЄС забезпечується працівниками центру шляхом моніторингу офіційних сайтів з питань ЄС. Інформацією можуть користуватися усі бажаючі, зокрема й гості університету.