Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Іменні та персональні гранти

Розпочато конкурсний відбір на отримання іменних та персональних грантів для студентів

Іменні та персональні гранти в НаУОА – що це?

Іменний та персональний гранти на навчання для студентів – це кошти, що надаються для покриття витрат на отримання освітніх послуг.

Розмір персонального гранту становить від 30% до 100% вартості одного року навчання на відповідній освітній програмі чи освітньо-науковій програмі. Перелік іменних грантів на навчання та їх розмір визначається грантодавцями.

Кількість виділених грантів щороку встановлюється в залежності від фінансових можливостей грантодавців та конкретних розмірів грантів на навчання для здобувачів.

Хто може отримати грант? 

 • студенти першого бакалаврського рівня здобуття 2, 3 курсів денної та заочної форми навчання;
 • студенти другого магістерського рівня здобуття освіти 2 року навчання;
 • аспіранти 2, 3 року навчання.

Критерії для отримання грантів

 • високий рейтинг навчальних досягнень (не нижче 83);
 • активна участь в науково-дослідній роботі;
 • активна участь в громадському житті університету;
 • активна участь в роботі органів студентського самоврядування;
 • наявність перемог у наукових, культурних, мистецьких, спортивних тощо міжнародних та всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, змаганнях;
 • здобувачі з малозабезпечених сімей та інше.

Першим етапом конкурсного відбору є заповнення та подання аплікаційної онлайн-форми заявки з мотиваційним листом на отримання гранту на навчання. 

Дати подачі: заповнення та подання аплікаційної онлайн-форми заявки з мотиваційним листом на отримання гранту на навчання з 07 листопада по 15 листопада 2023 року.

 Аплікаційна заявка на отримання іменного / персонального гранту «БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ДОПОМОГА АЕТ» для здобувачів Національного університету “Острозька академія”

 

 Аплікаційна заявка на отримання іменного / персонального гранту М.М. Весельського для здобувачів Національного університету “Острозька академія”

Проведення конкурсного відбору кандидатур на отримання персональних грантів на навчання

Для конкурсного відбору кандидатур на отримання персональних грантів на навчання утворюється конкурсна комісія, яку очолює ректор. 

Інформація про початок конкурсного відбору кандидатур на отримання персональних грантів на навчання на наступний навчальний рік доводиться до відома студентів у поточному навчальному році шляхом повідомлення на офіційному веб-сайті НаУОА

Конкурсний відбір проводиться у три етапи:

 1. заповнення та подання аплікаційної онлайн-форми заявки з мотиваційним листом на отримання гранту на навчання згідно з додатком 2 для студентів, аспірантів для студентів з 1 квітня (у 2023 році з 10 травня) по 10 червня поточного навчального року);
 2. співбесіду зі студентами в очному або дистанційному форматі проводять особи, визначені Конкурсною комісією, упродовж червня;
 3. визначення переможців конкурсного відбору відбувається в останній тиждень серпня.

Після затвердження переможців конкурсного відбору між Грантодавцем та НаУОА укладається договір щодо надання персональних грантів на навчання згідно із списком їх набувачів. На підставі цього договору здійснюється перерахунок коштів на покриття вартості навчання на рахунок Національного університету “Острозька академія”.