Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Неформальна / інформальна освіта

Шановні здобувачі вищої освіти! 

Ви маєте можливість визнати результати, здобуті у неформальній та / або інформальній освіті, у межах тієї освітньої програми, за якою навчаєтеся.

Для цього Вам потрібно звернутися до свого деканату та подати відповідну заяву / декларацію про попереднє навчання та додаткові документи, які підтверджують інформацію.

Форма заяви / декларації про попереднє навчання

За консультацією щодо заповнення декларацій про попереднє навчання, зокрема щодо опису результатів неформального та/або інформального навчання для їх подальшого співставлення з результатами навчання, передбаченими відповідною освітньою програмою, або певним рівнем освіти, Ви можете звернутися до заступника декана факультету / директора інституту з питань якості освіти, де Ви навчаєтеся.

Важливо, що Ви можете зробити це до початку проходження відповідної освітньої компоненти згідно з графіком освітнього процесу та розкладу занять.

 

Нормативний документ, що регулює цю процедуру

Порядок визнання результатів, здобутих шляхом неформальної та/або інформальної освіти, у Національному університеті “Острозька академія”