30 студентів Острозької академії отримали грант Михайла Весельського

29.01.2024

Цьогоріч 30 студентів Національного університету «Острозька академія» отримають грант мецената НаУОА, українського бізнесмена, громадського діяча, керівника благодійного фонду «Радовель», члена Наглядової ради біотехнологічного ліцею «Радовель», Почесного доктора Острозької академії Михайла Весельського.

Освітній грант встановлюється з метою підтримки здобувачів першого (бакалаврського) й другого (магістерського) рівнів освіти, що полягає в повній або частковій оплаті річного або ж семестрового навчання в Національному університеті «Острозька академія».

«Насамперед хочу подякувати Михайлу Миколайовичу за його добру і благородну справу. Я безмежно радий, що опинився у списках переможців.»,

ділиться враженнями студент 3-го курсу спеціальності «Право» Дмитро Жолнович.

Такий грант можуть отримати здобувачі Острозької академії, які навчаються на контрактній формі, а також мають одну з пільгових категорій або високі досягнення в навчанні, активну громадянську позицію або займаються волонтерською діяльністю, є переможцями всеукраїнських конкурсів й олімпіад.

Висловлюємо щирі слова вдячності Михайлу Весельському за надзвичайну щедрість і підтримку, адже другий рік поспіль він долучається до грантової підтримки студентів Острозької академії.

Нагадаємо, що минулоріч 21 студент отримав грантову підтримку від Михайла Весельського.