Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Норвегія

Для навчання:

  1. Супровідний лист ви отримали в якості підтвердження на свою адресу електронної пошти (додаток PDF) після того, як ви зареєстрували вашу заяву і замовили час для подачі документів
  2. Фотографія для паспорта не старше трьох місяців
  3. Паспорт і копія використовуваних сторінок. Зверніть увагу, що повинно бути принаймні дві порожні сторінки з позначкою "ВІЗИ / візи».
  4. Один примірник всіх 16 сторінок внутрішнього паспорта для громадян України
  5. Лист про прийом в школу / університет в Норвегії
  6. Документація на проживання в Норвегії, наприклад, договір оренди або документ, що підтверджує забезпечення проживання зі сторони університету
  7. Доказ фінансового забезпечення (прожиткового мінімуму), наприклад, документацію підтримки з боку Норвезького Державного позикового фонду освіти

Електронна реєстрація:

selfservice.udi.no/

norwayvisa-ukraine.com/

Контактні дані:

Адреса Посольства в Києві:

Вул. Стрілецька, буд. 15, 01901

Тел.: +380 44 281 22 00 

E-mail: visum.kyiv@mfa.no