Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Фінляндія

Для навчання:

  1. Заповнена та підписана аплікаційна форма
  2. Кольорова фотографія паспортного розміру (47x36 мм)
  3. Медична страховка, яка є дійсною на території усіх країн Шенгенської угоди
  4. Підписаний лист про надання візи від приймаючої організації із зазначенням контактної інформації про запрошуючу сторону та повне ім’я, дата народження та громадянство тієї особи, що запрошена, а також мета, час і тривалість поїздки і кількість в’їздів.
  5. Супровідний лист від школи або освітньої установи заявника або копія студентського квитка або копія залікової книжки студента.
  6. Для працюючих: довідка з місця роботи.Для тих, хто не працює: підтвердження фінансової платоспроможності.
  7. Для заявників, яким не виповнилося 18 років, копії письмової згоди від батьків/опікунів, свідоцтва про народження та інших документів, підтверджуючих родинні стосунки.
  8. Копія усіх сторінок внутрішнього паспорту, що містять будь-які записи, відмітки та штампи.
  9. Закордонний паспорт та попередні закордонні паспорти. Повинен бути дійсний щонайменше 3 місяці після повернення з запланованої поїздки і виданий впродовж останніх 10 років.
  10. Для негромадян України: копія дозволу на проживання чи дозволу на роботу в Україні.

Електронна реєстрація:

visa.finland.eu

Контактні дані:

Адреса Посольства у Києві:

вул. Стрілецька, буд. 14,
01901.

 Тел.: +380 44 278 7049

 E-mail:sanomat.kio@formin.fi