*

Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Erasmus+

Стратегія інтернаціоналізації Національного університету “Острозька академія” border= "Стратегія інтернаціоналізації Національного університету “Острозька академія”
Файл .pdf, 347Кб

Erasmus+ це програма Європейської комісії з питань освіти, підготовки кадрів, молоді та спорту на період 2014-2020 р. Програма Erasmus + пропонує більше можливостей для мобільності студентів, персоналу і співпраці в галузі освіти, підготовки кадрів і сектору молоді, зі спрощеними правилами фінансування і структурою, яка спрямована на впорядкування адміністрування програми. 

Національний університет “Острозька академія” в рамках проекту Erasmus+ співпрацює з наступними університетами:

Люблінський католицький університет ім. Яна Павла II

Люблінський католицький університет ім. Яна Павла ІІ був заснований в 1918 році. Він вважається одним з найстаріших університетів в Любліні та Польщі. Він був заснований польською єпархією за ініціативою Ідзі Радзишевського, який був першим ректором Люблінського університету. 

Сайт: www.kul.pl

Сілезький Університет в Катовіцах

Університет заснований у 1968 році. Будинок ректорату та більшості факультетів знаходиться в Катовіцах, інші одиниці та факультети — в містах Сосновець (Факультет філології, Факультет інформатики та матеріалознавства, Факультет наук про Землю), Факультет образотворчого мистецтва та музики). На сьогодні в Університеті навчається близько 35 000 студентів.

Сайт:www.us.edu.pl

Зеленогурський Університет

Зеленогурський Університет був заснований на основі  парламентського закону 07червня 2001 року. Університет був заснований шляхом злиття технічного  та  педагогічного університету, ставши таким чином найбільшим державним вищим навчальним закладом в Любуському воєводстві. Зеленогурський Університет розташований серед елітних польських університетів.

Сайт:www.erasmus.uz.zgora.pl/

Академія ім. Якуба з Парадижа в Гожуві Велькопольском

Академія ім. Якуба з  Парадижа в Гожуві Велькопольскому  ділиться на чотири факультети: Факультет адміністрації та національної безпеки, Факультет економіки, Факультет гуманітарних наук і Факультет технологій. Академія нараховує близько 3500 студентів та аспірантів і майже 300 осіб викладацького складу. Академія має  широкий спектр  програм  для студентів і аспірантів, у тому числі з польської філології, технічні програми в області комп'ютерних наук, машинобудування, інженерної безпеки та  інші навчальні програми.

Сайт:ajp.edu.pl

Університет Масарика в м.Брно

Університет Масарика розташований в місті Брно, є другим за величиною державним університетом в Чеській Республіці і провідним вищим навчальним закладом в Моравії. Визнаний як один з найбільш важливих педагогічних і науково-дослідницьких інституцій в Чехії. Університет відіграє важливу роль в соціальному і культурному житті Південно-Моравського регіону.

Сайт:www.muni.cz

Університет Казимира Великого в Бидгощі

Університет Казимира Великого  є одним з наймолодших  і водночас одним з найбільш динамічних у своєму розвитку державних університетів Польщі. Як  університет він розпочав свою діяльність у 2005 році, однак  його досвід опирається на понад 40- річну освітянську традицію міста  Бидгощ.

Сайт:www.bwm.ukw.edu.pl

Університет Бейра Інтеріор

Університет Бейра Інтеріор розташований в м.Ковільян, Португалія. На сьогоднішній день в університеті  навчається  7110 студентів на таких факультетах як мистецтво та література, охорона здоров’я, соціальні та гуманітарні науки, інженерія.

Сайт:www.ubi.pt