Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Erasmus+

Стратегія інтернаціоналізації Національного університету “Острозька академія” border= "Стратегія інтернаціоналізації Національного університету “Острозька академія”
Файл .pdf, 347Кб

Erasmus+ це програма Європейської комісії з питань освіти, підготовки кадрів, молоді та спорту на період 2014-2020 р. Програма Erasmus + пропонує більше можливостей для мобільності студентів, персоналу і співпраці в галузі освіти, підготовки кадрів і сектору молоді, зі спрощеними правилами фінансування і структурою, яка спрямована на впорядкування адміністрування програми. 


Національний університет “Острозька академія” в рамках проекту Erasmus+ співпрацює з наступними університетами:

Люблінський католицький університет ім. Яна Павла II

Люблінський католицький університет ім. Яна Павла ІІ був заснований в 1918 році. Він вважається одним з найстаріших університетів в Любліні та Польщі. Він був заснований польською єпархією за ініціативою Ідзі Радзишевського, який був першим ректором Люблінського університету. 

Сайт: www.kul.pl

Сілезький Університет в Катовіцах

Університет заснований у 1968 році. Будинок ректорату та більшості факультетів знаходиться в Катовіцах, інші одиниці та факультети — в містах Сосновець (Факультет філології, Факультет інформатики та матеріалознавства, Факультет наук про Землю), Факультет образотворчого мистецтва та музики). На сьогодні в Університеті навчається близько 35 000 студентів.

Сайт:www.us.edu.pl

Зеленогурський Університет

Зеленогурський Університет був заснований на основі  парламентського закону 07червня 2001 року. Університет був заснований шляхом злиття технічного  та  педагогічного університету, ставши таким чином найбільшим державним вищим навчальним закладом в Любуському воєводстві. Зеленогурський Університет розташований серед елітних польських університетів.

Сайт:www.erasmus.uz.zgora.pl/

Академія ім. Якуба з Парадижа в Гожуві Велькопольском

Академія ім. Якуба з  Парадижа в Гожуві Велькопольскому  ділиться на чотири факультети: Факультет адміністрації та національної безпеки, Факультет економіки, Факультет гуманітарних наук і Факультет технологій. Академія нараховує близько 3500 студентів та аспірантів і майже 300 осіб викладацького складу. Академія має  широкий спектр  програм  для студентів і аспірантів, у тому числі з польської філології, технічні програми в області комп'ютерних наук, машинобудування, інженерної безпеки та  інші навчальні програми.

Сайт:ajp.edu.pl

Університет Масарика в м.Брно

Університет Масарика розташований в місті Брно, є другим за величиною державним університетом в Чеській Республіці і провідним вищим навчальним закладом в Моравії. Визнаний як один з найбільш важливих педагогічних і науково-дослідницьких інституцій в Чехії. Університет відіграє важливу роль в соціальному і культурному житті Південно-Моравського регіону.

Сайт:www.muni.cz

Університет Казимира Великого в Бидгощі

Університет Казимира Великого  є одним з наймолодших  і водночас одним з найбільш динамічних у своєму розвитку державних університетів Польщі. Як  університет він розпочав свою діяльність у 2005 році, однак  його досвід опирається на понад 40- річну освітянську традицію міста  Бидгощ.

Сайт:www.bwm.ukw.edu.pl

Університет Бейра Інтеріор

Університет Бейра Інтеріор розташований в м.Ковільян, Португалія. На сьогоднішній день в університеті  навчається  7110 студентів на таких факультетах як мистецтво та література, охорона здоров’я, соціальні та гуманітарні науки, інженерія.

Сайт:www.ubi.pt


Перелік проєктів ЄС за участі НаУОА

Programme or initiative Title Reference Number Title of the project
Erasmus+, Capacity Building in higher education 2019-2022 610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP Academic Response to Hybrid Threats
Eastern Partnership Territorial Cooperation Programme Belarus-Ukraine 2017-2018 064 / P1 / 1.3 - 2017 Enhancing the competitiveness of graduates on labour markets of Ukraine and Belarus through establishment of cross-border regional network of university Сenters of vocational and career guidance
Erasmus+, Jean Monnet 2017-2020 587684-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-MODULE European Values and Identity Studies - EuroVIS
Operational Programme Human Capital 2013-2014 POKL.04.01.01-00-100/13 PWP – Professional Education for Labour Market Needs on Department of Modern Languages of KUL

Project WARN

Project objectives: to target the national security and the skill gap in security services created by the emergence of hybrid threats. Security sector alone does not have the skills and resources for countering complex hybrid threats but has to rely on security awareness of the critical fields in the society. Understanding the complex interdependencies and resulting vulnerabilities in key sectors is essential for improving the resilience of the nation and hence, the security and welfare of its citizens.

Coordinator: University of Jyväskylä, Finland

Consortium:

 1. ECAM-EPMI (Graduate School of Electrical Engineering), France.
 2. Universidade de Coimbra, Portugal.
 3. Tartu Ulikool, Estonia.
 4. Kharkiv National University of Radio Electronics, Ukraine.
 5. Higher Educational Establishment Ukrainian Catholic University, Ukraine.
 6. State University of Infrastructure and Technologies, Ukraine.
 7. National University of Ostroh Academy, Ukraine.
 8. National Academy of Managerial Staff of Culture and Arts, Ukraine.
 9. Kharkiv Regional Institute of Public Administration, Ukraine.
 10. State Higher Education Institution “Donbas State Pedagogical University, Ukraine.
 11. Ministry of Education and Science, Ukraine.“

Results:

To adapt 11 study programmes in 7 fields of study.

To deliver the adapted study programmes and courses.

To create a trans sectoral environment devoted to civic resilience to hybrid threats.

Project Website: http://warn-erasmus.eu