Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Чехія

Необхідні документи для відкриття Шенген візи в Чехію

Для дорослого:
 1. Оригінал закордонного паспорту (дійсний 3 місяці від дати закінчення візи) з наявністю вільних сторінок для візи.
 2. 2 кольорові фото на білому фоні розм. 3,5х4,5 см, 70-80% фотографії повинна займати голова (довжина голови від підборіддя до верху голови 3,4 - 3,5 см), відкриті вуха і чоло;
 3. Ксерокопії: внутрішнього паспорту (всі сторінки, навіть чисті) + свідоцтво про шлюб або розлучення + свідоцтво про народження.
 4. Довідка з місця роботи (з розбивкою по місяцях за останні 6 місяців)

  Вимоги консульського відділу до довідки

  • вихідний номер і дата видачі довідки, фраза, що довідка видана за місцем вимоги;
  • на фірмовому бланку підприємства (повні реквізити, контактні телефони, адреса), яка інформує про посаду, яку займає, оклад та гарантує зберігання заробітної платні та посади на час відпустки.
  • з підписом директора і бухгалтера завірена мокрою (не сканованою) печаткою.
  • якщо головного бухгалтера на підприємстві нема і підписує довідку тільки директор, тоді в довідці обовязково повинна бути фраза посада гол.бухгалтера не передбачена - директор підприємства сам на себе не може давати довідку.

   У цьому випадку має бути обовязковий підпис бухгалтера або довідка на директора видається за підписами заступника директора і бухгалтера.

 5. Якщо оклад невеликий (менше 2500 грн.), рекомендується надати:
  • American Express Travelers Cheque на суму не менше 300 євро на 1 ос.
  • оригінал довідки з банку чи іншої фінансової установи про наявність банківського рахунку, яка інформує про залишок коштів (або депозитного рахунку) туриста або одного з його родичів
  • довідка з місця праці одного з родичів ( зарплата не менше 3500 грн.)
  • до рахунку з банку або довідки з місця праці родича обовязково надається заява про спонсорування ним поїздки туриста до Чехії завірена нотаріально. В заяві обовязково вказується ступінь родинної приналежності
 6. Анкета (див. зразок нижче). Всі пункти обовязкові до заповнення, в тому числі контактний телефон заявника.
Для студентів і школярів:
 • 2 кольорові фото на білому фоні розміром 3,5х4,5 см, 70-80% поверхні повинна займ. голова (довж. голови від підборіддя до верху голови 3,4-3,5 см), відкриті вуха і чоло;
 • для школярів проїзний документ (обовязково наявність в паспорті чистих сторінок для візи=);
 • оригінал довідки з місця навчання (обовязково)+копія студентського квитка;
 • копії паспортів (внутрішніх) обох батьків (заповнені сторінки);
 • копія свідоцтва про народження;
 • довідка з місця роботи одного з батьків (де останнє речення підкреслює, що Батько/Мати фінансує турист. подорож своєї дитини), якщо оклад невеликий, рекомендується надати оригінал довідки з банку чи іншої фінанс. установи про наявність банківського рахунку, яка інформує про залишок коштів (або депозитного рахунку);
 • до рахунку з банку або довідки з місця праці родича обовязково додається заява про спонсорування ним поїздки туриста до Чехії завірена нотаріально (крім того вписують усі країни, які туристи відвідують по маршруту і на факультативних екскурсіях);
 • якщо батьки приватні підприємці - див. вище.;
 • якщо дитина до 18 років подорожує без батьків або у супроводі лише одного із батьків, подається ФОТОКОПІЯ та ОРИГІНАЛ нотаріального дозволу!!! від батьків (або одного із батьків) на виїзд дитини в складі групи із точно зазначеними датами та країною виїзду (Чеська Республіка). Оригінал нотаріального дозволу повертається консульством після видачі віз і його необхідно показувати на кордоні.