Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Естонія

Необхідні документи для здобуття візи до Естонії

 • закордонний паспорт. Паспорт має бути дійсний не менше 3 місяців після закінчення терміну дії візи, і в паспорті повинно бути не менше 2 незаповнених сторінок (призначених для віз); обличчя старше 15 років повинні мати окремий проїзний документ;
 • візова анкета (викачати);
 • 1 фото;
 • Вимоги до фотографії:

  • кольорова фотографія (оригінал фотографії, яка не має бути вирізана з якої-небудь іншій фотографії, віддрукована на комп‘ютері);
  • на фотографії Ви маєте бути змальовані в анфас, без головного убору, на світлому фоні;
  • обличчя повинне складати 70-80% фотографій.
 • поліс страхування здоров‘я із страховою відповідальністю не менше 30 000 EUR, що дійсний на території Шенгену і діє протягом всього періоду запрошуваної візи.

Примітка

При в‘їзді до Естонії на вимогу співробітника пограничної служби необхідно надати документи, підтверджуючі наявність достатньої суми грошових коштів на покриття витрат по перебуванню в Естонії і на виїзд з Естонії. На період перебування в Естонії має бути з собою в наявності на кожен день сума – 720 естонських крон (46 євро) – 0,2 частина мінімальної заробітної плати в Естонії. Наявність вказаної суми на вимогу співробітника пограничної служби необхідно довести.

Посольство Естонії в Україні

01901, м. Київ, вул. Володімірська, 61/11

Телефон: (+38 044) 590-07-80

Факс: (+38 044) 590-07-81

E-mail: saatkond@estemb.kiev.ua

Сайт посольства: www.estemb.kiev.ua

Робочі години
понеділок-п‘ятниця 9.00 – 17.00

КОНСУЛЬСЬКИЙ ВIДДIЛ:
Адреси
01901, м. Київ, вул. Рейтарська, 20/24
Телефон: (+38 044) 590-24-40
Факс: (+38 044) 590-24-41

Прийомні години
понеділок-п’ятниця 10.00-12.00, 16.30-17.00