Віталій Кличко відвідав Острозьку академію
Чемпіон світу з боксу Віталій Кличко зустрівся зі студентами Національного університету «Острозька академія» під час робочого візиту на Рівненщину

Острозька академія привітала видатного лікаря та науковця Мирона Кушніра
Професорсько-викладацький склад, працівники та студенти Національного університету «Острозька академія» привітали із 80-літтям кандидата медичних наук, доцента кафедри культурології та філософії Мирона Кушніра
21.10.2011

Фінал «Острозької ліги КВН»
Під гаслом «Давайте поговоримо на вічні теми» пройшов фінал «Острозької ліги КВН»
21.10.2011

Математику прихованих можливостей вивчатимуть за книгою острозького професора
У Національному університеті «Острозька академія» побачив світ навчальний посібник доктора фізико-математичних наук, професора, завідувача кафедри математичного моделювання та інформаційних технологій Національного університету «Острозька академія» Мар’яна Сявавка
20.10.2011

Магістр Канзаського університету зустрівся зі студентами Острозької академії

Випускник Національного університету «Острозька академія», магістр Канзаського університету Дмитро Панчук відвідав свою альма-матер, щоб поділитися зі студентами досвідом навчання у Сполучених штатах Америки
19.10.2011

День словника в Острозькій академії

19.10.2011

Студенти Острозької академії — учасники проекту «Пізнай Польщу»
Студенти спеціальності «Журналістика» Національного університету «Острозька академія» взяли участь у третьому культурно-освітньому тренінгу в рамках українсько-польського проекту «Пізнай Польщу»
17.10.2011

Молебень пам’яті Петра Калнишевського
14.10.2011

Роман про Степана Бандеру написав професор Острозької академії
Нещодавно у видавництві «Ярославів Вал» побачив світ роман Петра Кралюка «Сильні та одинокі»
14.10.2011

Пейзажі Віктора Гвоздинського в Острозькій академії
У підземній художній галереї Острозької академії 13 жовтня відкрилася ювілейна виставка картин графіка-живописця, Члена національної спілки художників України, незмінного партнера і друга університету Віктора Гвоздинського
13.10.2011

Сучасний стан та перспективи розвитку місцевої демократії обговорили в Острозькій академії

Першість академічних футболістів
У цьогорічному футбольному чемпіонаті Острозького району, який розпочався ще навесні, взяло участь вісім команд, у тому числі і футбольна збірна Острозької академії «СК Академія», яка брала участь в цих змаганнях вперше
13.10.2011

Викладачі Острозької академії відкривають нові обрії для наукової діяльності
Викладач кафедри міжнародної мовної комунікації Національного університету «Острозька академія» Ольга Лисенко взяла участь в роботі I міжнародної конференції TESOL-Ukraine «Language, Education and Career»
11.10.2011

Всесвітньовідомі вчені у Національному університеті «Острозька академія»
До Національного університету «Острозька академія» восьмого жовтня завітали австрієць українського походження відомий хірург-трансплантатор, громадський діяч, іноземний член НАНУ, почесний професор Львівського медичного та Віденського університетів Ігор Гук та український геодезист і астроном, президент Української астрономічної асоціації, доктор фізико-математичних наук, голова Науково-видавничої ради НАНУ Ярослав Яцків
11.10.2011

Острозька академія співпрацюватиме із Українським інститутом національної пам’яті
Національний університет «Острозька академія» уклав угоду про наукову співпрацю у галузі історії із Українським інститутом національної пам’яті

Green Day в Острозькій академії
Учасники обмінної програми Canada. World. Youth та члени екологічного підрозділу Братства спудеїв Острозької академії провели Green Day (Зелений день)
10.10.2011

Ректор Острозької академії увійшов до списку найвпливовіших людей Рівненщини!
Ректор Національного університету «Острозька академія», Герой України Ігор Пасічник увійшов до числа переможців рейтингу «ТОП-25: найвпливовіші люди Рівненщини», який підготувала обласна газета «ОГО»
10.10.2011

Викладачі Острозької академії обговорили нові видання навчальної літератури
Викладачі кафедри англійської мови та літератури Національного університету «Острозька академія» 29 вересня та 4 жовтня брали участь у вебінарах, присвячених виданню навчальної літератури New Total English — «Digital Tools Blended Learning» та Speakout — «In a Digital Environment»