Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Times Higher Education

Times Higher Education Impact Rankings
2021 року британське видання Times Higher Education уже втретє опублікувало рейтинг, що оцінює вплив університетів на соціальний та економічний розвиток (Impact Rankings 2021). Рейтинг впливу університетів вимірює успіхи університетів світу в досягненні цілей ООН у галузі сталого розвитку. Рейтинг впливу університету демонструє, як сектор вищої освіти у всьому світі працює на досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР) ООН. У третьому виданні цього рейтингу взяли участь 1115 університетів з 94 країн світу (тоді як у 2020 – 768 університетів з 85 країн), зокрема у загальному рейтингу представлено 15 українських закладів вищої освіти. У 2021 році Національний університет «Острозька академія» суттєво покращив свої позиції у цьому рейтингу та увійшов у групу університетів 401-600, зайнявши перше місце серед українських університетів представлених у рейтингу. Острозька академія розділила це місце з іншим ЗВО України. Наш університет є лідером серед українських закладів вищої освіти за чотирма Цілями сталого розвитку ООН, а ще за двома ЦСР входить у п’ятірку українських ЗВО. Згідно з результатами рейтингу, Острозька академія покращила свої позиції за кількома важливими показниками.

Найменування рейтингу та ЦСР Позиція у світі Позиція в Україні (Кількість ЗВО, що взяли участь)
Impact Rankings 401-600 1 (15)
За Цілями сталого розвитку (ЦСР)
ЦСР 4 – Рівень якості освіти 101-200 1 (16)
ЦСР 5 – Гендерна рівність 301-400 1 (10)
ЦСР 8 – Гідна праця та економічне зростання 401-600 4 (9)
ЦСР 10 – Скорочення нерівності 301‒400 1 (7)
ЦСР 11 – Сталий розвиток міст та спільнот 301‒400 2 (10)
ЦСР 16 – Мир, справедливість та сильні інститути 101‒200 1 (16)