Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

UI Green Metric

UI Green Metric World University Rankings було створено за ініціативи Університету Індонезії (UI) ще у 2010 році. Основна мета рейтингу полягає у кількісній оцінці зусиль з підтримання екологічної стійкості університетів з усього світу. Рейтинг також має на меті звернути увагу керівників університетів та зацікавлених сторін на глобальні зміни клімату і таким чином посприяти збалансованому використанню енергії, води, переробці відходів та розвитку екологічного транспортування. Така діяльність вимагає зміни стратегій та привернення уваги до стійкості навколишнього середовища, а також економічних та соціальних проблем, пов’язаних зі стійкістю. У версії рейтингу GreenMetric 2010 року прийняли участь 95 університетів з 35 країн. У 2020 році в рейтингу взяло участь 912 університетів з 85 країн світу. Це показує, що UI GreenMetric був визнаний першим і єдиним світовим рейтингом університетів в сфері екологічної стійкості. Національний університет «Острозька академія» у 2020 році посів 565 позицію та зайняв 6 сходинку серед 17 українських закладів вищої освіти, у регіоні Європи НаУОА посів 177 місце з 254 університетів. У рейтингу університетів за розташуванням кампусів у центрі міста Острозька академія посіла 74 сходинку з 158 ЗВО світу та 3-тю з 7 ЗВО України.