Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Архів новин

Vivat інавгурантам Острозької академії
Інавгурація-2009 – урочиста церемонія посвяти першокурсників у спудеї Національного університету «Острозька академія» відбулася 30 серпня
31 серпня 2009

Ігор Пасічник - Герой України
Указом Президента України №636 від 19 серпня 2009 року ректорові Національного університету «Острозька академія» професору Пасічнику Ігорю Демидовичу присвоєно звання Героя України за визначні особисті заслуги перед Україною у збереженні та примноженні національної освітянської спадщини
22 серпня 2009

В Острозькій академії продовжено прийом документів
Університет продовжив набір студентів на 2009/2010 навчальний рік на освітньо-професійні програми підготовки бакалавра (заочна форма навчання на умовах контракту; заочна форма навчання на базі освітньо-професійного рівня молодший спеціаліст та денна форма навчання на умовах контракту) на окремі спеціальності.
14 серпня 2009

Колекція книг ім. М. П. Ковальського передана у наукову бібліотеку Острозької академії
Наукова бібліотека Національного університету «Острозька академія» отримала в дар унікальну колекцію книг ім. Миколи Павловича Ковальського, передану його донькою Іриною Миколаївною Ковальською-Павелко. Це понад три тисячі унікальних за широтою тематики та ретроспекції видань
12 серпня 2009