Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Архів новин

День захисту дітей в Острозькій академії
У Національному університеті «Острозька академія» 30 травня проходила благодійна акція «Очима надії»
31 травня 2007

Студенти Острозької академії змагалися за Кубок ректора
З 21 по 29 травня в Національному університеті «Острозька академія» проходили змагання за Кубок ректора з футболу, які традиційно відбуваються в рамках університетської спартакіади «Здоров’я».
30 травня 2007

Волинь та Поділля в житті Тараса Шевченка
Відбулася презентація монографії-оповідання Петра Кралюка
29 травня 2007

Студенти Острозької академії бережуть природу рідного краю
Благодійна екологічна акція «Зробимо природу чистою, як наші душі» відбулася 23 травня 2007 року в Національному університеті «Острозька академія».
24 травня 2007

В Острозькій академії вирішували питання культурної ідентичності
У ході спілкування науковців та студентів майже з усіх регіонів України в Острозькій академії намагалися вирішити питання національної самоідентифікації у контексті інтеграційних міжкультурних процесів.
24 травня 2007

Студенти-економісти святкують тиждень факультету
У Національному університеті «Острозька академія» з 21 по 25 травня відбувається святкування тижня економічного факультету
24 травня 2007

Професіонали високо оцінюють хор Національного університету «Острозька академія»
Грошові премії, гучні оплески, усміхнені обличчя та високий бал атестаційної комісії з Рівного – це короткий перелік досягнень хористів Острозької академії після одного виступу.
22 травня 2007

Острозька академія цінує традиції українського народу
Нещодавно в Національному університеті «Острозька академія» відбулася акція «Вишиваний рекорд Острозької академії» в рамках святкування Тижня економічного факультету під гаслом «Збережемо традиції разом».
22 травня 2007

Хоровий колектив представляв Острозьку академію на Міжнародному фестивалі
Камерний склад хорового колективу Національного університету «Острозька академія» вкотре представив навчальний заклад на фестивалі міжнародного рівня.
21 травня 2007

Студенти Острозької академії мандрували «стежками Героїв»
Студенти Національного університету «Острозька академія» вже другий рік поспіль стали переможцями змагань з пішого мандрівництва «Стежками Героїв»
20 травня 2007

Острозьку академію відвідав генерал-хорунжий козацького загону
В Національному університеті «Острозька академія» відбулася зустріч студентів з генерал-хорунжим Війська Запорізького Мусієм Володимиром, на якій він розповів про діяльність Українського вільного козацтва імені Северина Наливайка. Основною метою візиту Володимира Мусія було залучення студентів академії до активної співпраці з Українським вільним козацтвом та створення такого ж загону в Острозі.
18 травня 2007

Лауреати Шевченківської премії за натхненням приїхали до Острозької академії
В університеті зібралася найбільша кількість лауреатів за всю історію премії
18 травня 2007

Українська філософія: бути чи не бути?
Всеукраїнська студентська олімпіада з філософії та релігієзнавства, що проходила в стінах Національного університету «Острозька академія» 15-16 травня, зібрала тут представників з 22 університетів.
17 травня 2007

Фулбрайтери в Острозькій академії
Нещодавно в Національному університеті «Острозька академія» відбулася виїзна конференція учасників Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.
11 травня 2007

Острозька академія пам’ятає Героїв
У Національному університеті «Острозька академія» 21 травня відбулася зустріч із багатолітнім політв'язнем, правозахисником, видатним громадським і державним діячем, Героєм України, сином Романа Шухевича Юрієм Шухевичем.
11 травня 2007