Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Архів новин

Студентка економічного факультету перемогла у міжрегіональній олімпіаді з фінансів
Наталія Чичотка, студентка спеціальності «Фінанси і кредит» економічного факультету Острозької академії отримала перемогу у ІІ міжрегіональній студентській олімпіаді з напряму «Державні фінанси»
30 квітня 2013

Політологічний конвент в Острозькій академії
27-28 квітня у Національному університеті «Острозька академія» з ініціативи українського відділення Міжнародної асоціації студентів політичної науки (МАСПН) відбувся ІІІ Національний політологічний конвент МАСПН на тему: «Праві та ліві ідеологічні проекти в Україні: перспективи та ретроспективи»
30 квітня 2013

Острозька академія: тут вчаться майбутні міністри та президенти
Пропонуємо до вашої уваги інтерв'ю ректора Національного університету «Острозька академія» професора Ігоря Пасічника
30 квітня 2013

Студентка Острозької академії – у «ТОП-20» молодих лідерів Рівненщини
Ольга Данилюк магістрантка спеціальності «Філософія та релігієзнавство» переможець обласного рейтингу ТОП-20: молоді лідери Рівненщини»
29 квітня 2013

Студентка Острозької академії – переможець Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Психологія»
Магістрантка психології Національного університету «Острозька академія» Ірина Данильчук зайняла ІІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Психологія»
25 квітня 2013

Найкращі студенти Острозької академії отримали стипендії від представників української діаспориVideo
Щороку найкращі студенти усіх факультетів Острозької академії, активісти, юні науковці, відмінники навчання, отримують стипендії та гранти від партнерів і друзів університету – представників української діаспори
25 квітня 2013

Круглий стіл, присвячений 200-річчю з дня народження графині Антоніни Блудової
У Національному університеті «Острозька академія» відбувся круглий стіл, присвячений 200-річчю з дня народження графині Антоніни Дмитрівни Блудової
25 квітня 2013

Студенти факультету романо-германських мов взяли участь у конференції в Польщі
Студенти Острозької академії взяли участь у ХХІІ Міжнародній студентській конференції наукових досягнень «CzłowiekIJego Środowisko» («Людина та її середовище») на базі університету Яна Кохановського в м. Кельце, Польща
23 квітня 2013

Завершилось засідання Президії Спілки ректорів вищих навчальних закладів України
22 квітня 2013 року в Києві завершило роботу засідання Президії Спілки ректорів вищих навчальних закладів України за участю Міністра освіти і науки Дмитра Табачника
22 квітня 2013

Студентка Острозької академії - переможець Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Філософія. Релігієзнавство»
Юлія Новак студентка магістеріму спеціальності «Релігієзнавство» здобула перше місце у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Філософія. Релігієзнавство»
22 квітня 2013

В Острозькій академії відбулася Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії»Video
У Національному університеті «Острозька академія» 18-19 квітня 2013 року відбулася VI Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії»
19 квітня 2013

Науковці з одинадцяти країн обговорювали актуальні питання міжкультурної комунікації в Острозькій академіїVideo
VII Міжнародна науково-практична конференція «Міжкультурна комунікація: мова – культура – особистість» відбулась 18-19 квітня в Національному університеті «Острозька академія»
19 квітня 2013

Dance Show «Танці з Викладачами» - вперше в Острозькій академіїVideo
Уперше в стінах Національного університету «Острозька академія» відбулося феєричне Dance Show «Танці з Викладачами», яке організував та провів Культурно-мистецький підрозділ Братства спудеїв університету
18 квітня 2013

Зустріч-семінар з успішними випускниками відбувся в Острозькій академії
У Національному університеті «Острозька академія» відбувся семінар з питань зайнятості, працевлаштування та його юридичних засад, побудови професійної кар’єри і навчання, що мав назву «Успіх: результат природного хисту чи наполегливої праці?»
16 квітня 2013

Студенти Острозької академії взяли участь у конференції в Білорусі
Уже декілька років поспіль економічний факультет Національного університету «Острозька академія» співпрацює з Поліським державним університетом (м. Пінськ, Білорусь) у навчальній і науковій сферах
16 квітня 2013

Міжнародна наукова конференція «Культура в горизонті сталих і плинних ідентичностей»
У Національному університеті «Острозька академія» традиційно відбулась VI Міжнародна наукова конференція «Культура в горизонті сталих і плинних ідентичностей»
15 квітня 2013

Студент Острозької академії – переможець Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Міжнародні відносини»
Студент факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» Руслан Мініч зайняв ІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Міжнародні відносини»
15 квітня 2013

В Острозькій академії обговорили проблеми та перспективи розвитку економіки в умовах ринку
У стінах Острозької академії 12-13 квітня відбулася XI Всеукраїська науково-практична конференція молодих учених і студентів «Проблеми та перспективи розвитку економіки в умовах ринку»
15 квітня 2013

Студенти Острозької академії – переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських досліджень із соціолінгвістики
Студенти факультету романо-германських мов взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських досліджень із соціолінгвістики, який відбувся четвертого квітня в Львівському національному університеті імені Івана Франка
09 квітня 2013

Острозька академія вітає переможців міжвузівської олімпіади з перекладу
4-5 квітня у Національній академії Служби безпеки України (Київ) відбулася ІІ Міжвузівська олімпіада з перекладу серед студентів та курсантів вищих навчальних закладів України
08 квітня 2013

В Острозькій академії презентували Форум молодих лідерів Рівненщини
У Національному університеті «Острозька академія» відбулась презентація Форуму молодих лідерів Рівненщини — дводенної конференції для молоді, яка прагне збагатитись досвідом відомих успішних діячів Рівненщини та України
05 квітня 2013

Серед переможців всеукраїнської олімпіади з історії – магістрант Острозької академії
У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з історії серед студентів класичних і педагогічних університетів магістрант історії Острозької академії Олександр Скоков посів призове третє місце
04 квітня 2013

В Острозькій академії створений Центр духовно-морального виховання
Перший в Україні Центр духовно-морального виховання днями відкрився у Національному університеті «Острозька академія»
04 квітня 2013

В Острозькій академії обговорили феномен Василя Стуса
Всеукраїнська наукова конференція «Феномен Василя Стуса» розпочалася четвертого квітня в Острозькій академії
04 квітня 2013

Студентка психології посіла призове місце за кращу наукову доповідь
Вікторія Поліщук, другокурсниця спеціальності «психологія» Національного університету «Острозька академія» здобула друге призове місце у Х Ювілейній міжнародній медико-фармацевтичній конференції студентів і молодих вчених «Актуальні питання медицини і фармації»
03 квітня 2013

Студенти-політологи – співавтори польсько-українського наукового збірника
Нещодавно побачив світ польсько-український студентський збірник «Сучасні проблеми функціонування суспільств, держав і міжнародних організацій»
03 квітня 2013

Студентка Острозької академії – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології
Лілія Гоч здобула диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, що відбувся 29 березня 2013 року на базі Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського
02 квітня 2013