Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Архів новин

В Острозькій академії зібралися провідні юристи України
Днями в Національному університеті «Острозька академія» за ініціативи викладачів правничого факультету відбулася науково-практична конференція «Верховенство права у процесі державотворення та захисту прав людини в Україні».
28 квітня 2007

Острозька академія впевнено просувається в рейтингу університетів
Нещодавно було оприлюднено рейтинг вищих навчальних закладів України, в якому Острозька академія посіла третє місце серед класичних університетів.
26 квітня 2007

В Острозькій академії обговорювали аспекти християнської етики
У Національному університеті «Острозька академія» 24 квітня відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему «Викладання християнської етики у загальноосвітній школі».
24 квітня 2007

Провідні економісти обговорювали проблеми фінансової системи України
У Національному університеті «Острозька академія» 20 та 21 квітня за ініціативи економічного факультету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція – «Фінансова система України: становлення та розвиток».
23 квітня 2007