Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Архів новин

Руслана Лижичко: «Острозька академія — це величезний інтелектуальний ресурс»
До Національного університету “Острозька академія” 29 грудня завітала співачка та громадська діячка Руслана Лижичко
29 грудня 2015

Вітання з нагоди Нового 2015 року та Різдвяних святVideo
Напередодні новорічно-різдвяних свят бажаємо вам родинного щастя, міцного здоров’я, суспільної злагоди, звершення усіх життєвих мрій і задумів
29 грудня 2015

Перша у Рівненській області журналістська лабораторія «J.Lab» завершила краудфандинговий збір
J.Lab – це журналістська лабораторія, яка з жовтня 2014 року функціонує при кафедрі журналістики Національного університету «Острозька академія»
28 грудня 2014

Данило Плахотін взяв участь в обговоренні проблемних питань українського студентства
Перший заступник Міністра освіти й науки України Інна Совсун зустрілася із представниками органів студентського самоврядування, а також первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації 25 грудня в Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана
26 грудня 2014

Студенти Острозької академії зібрали гуманітарну допомогу для Донецького національного університету у Вінниці
Гуманітарну допомогу студентам Донецького національного університету (ДНУ), який на час війни був евакуйований до міста Вінниці, надали волонтери Острозької академії
25 грудня 2014

Офіційний сайт Острозької академії – п’ятий у рейтингу інформативності
За результатами цьогорічного моніторингу веб-сайтів вищих навчальних закладів України, який провели експерти Громадянської мережі ОПОРА, опубліковано рейтинг інформативності офіційних інтернет-сторінок 274 вишів
23 грудня 2014

Vivat ґрадуантам факультету міжнародних відносин!
На День дипломата 22 грудня у Національному університеті "Острозька академія" відбулася Конвокація магістрів міжнародних відносин
22 грудня 2014

Острозька академія співпрацюватиме із Варшавським університетом у галузі психології
У перспективі планується пожвавлення співраці щодо надання психологічної допомоги постраждалим унаслідок бойових дій в Україні
19 грудня 2014

Різдвяне вітання Директора Інституту досліджень української діаспори НаУОА Алли Атаманенко
Щиро вітаємо Вас та Ваші Родини із Новим 2015 Роком та Світлим Різдвом Христовим!
19 грудня 2014

Психологи Острозької академії надають допомогу постраждалим унаслідок бойових дій
У Національному університеті «Острозька академія» нещодавно розпочала свою активну діяльність науково-практична лабораторія «Психологічна підтримка та реабілітація постраждалих унаслідок бойових дій»
15 грудня 2014

В Острозькій академії презентували науково-популярне видання «Князі Острозькі»
Нагадаємо, що цьогоріч українці спільно з литовцями святкували 500-річчя битви під Оршею, у якій об’єднане військо Великого князівства Литовського та Королівства Польського на чолі з князем Костянтином Острозьким перемогло армію Московського царства
15 грудня 2014

ІІІ Школа «MediaStream» у Львові. Острозька академія знову в авангарді
Три проекти журналістської лабораторії Острозької академії «J.Lab» увійшли до п’ятнадцяти проектів зі всієї України, відібраних для участі у ІІІ Школі громадської активності «MediaStream»
14 грудня 2014

Острозька академія увійшла до Східноєвропейської мережі університетів
Представники Національного університету «Острозька академія» відвідали Люблін з метою поглиблення міжнародної співпраці Острозької академії з іншими європейськими вишами
10 грудня 2014

Всеукраїнська науково-практична конференція «Парламентські вибори 2014 року в Україні: підсумки та тенденції»
5 грудня 2014 року провели Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: «Парламентські вибори 2014 року в Україні: підсумки та тенденції»
09 грудня 2014

Студенти-журналісти представили Україну на міжнародному проекті у Німеччині
Студенти спеціальності «Журналістика» Віталія Кушмирук, Анастасія Олексюк та викладач кафедри журналістики Вікторія Назарук стали учасниками міжнародної культурно-освітньої програми «Європейські цінності», яка відбувалася з 1 по 6 грудня у Німеччині
08 грудня 2014

Cтудентка Острозької академії отримуватиме cтипендію імені М. С. Грушевського
Студентка четвертого курсу факультету романо-германських мов Іванна Жук отримуватиме стипендію імені М. С. Грушевського
07 грудня 2014

Ігор Пасічник: «Наш стратегічний план — створення в Острозі ТВІР»
У Національному університеті «Острозька академія» п'ятого грудня відбулися Збори (конференція) трудового колективу вишу
05 грудня 2014

Мандрівка класичною музикою в Острозькій академії
Cергій Хоровець та Лідія Футорська завітали в Національний університет «Острозька академія» 2 грудня із концертом «На перехресті культур»
02 грудня 2014

Острозька академія отримала відзнаку від організації «Канада. Світ. Молодь»
Цьогоріч минає 19 років, як Національний університет «Острозька академія» розпочав співпрацю з міжнародною молодіжною волонтерською організацією «Канада. Світ. Молодь», яка існує впродовж 43 років. Щороку 36 студентів Острозької академії від’їжджають до Канади на 3 місяці, а канадські студенти приїжджають до України.
02 грудня 2014

Студентам Острозької академії прочитали лекцію про подружнє життя
Кандидат філософських наук, експерт із питань сімейної політики та сімейних відносин Адріан Буковинський завітав до Національного університету «Острозька академія» 1 грудня.
02 грудня 2014

Оголошено переможців конкурсу «Витоки»
У Національному університеті «Острозька академія» 2 грудня оголосили імена переможців літературного конкурсу «Витоки»
02 грудня 2014

«Розробка стратегії регіонального розвитку в Рівненській області: досягнення та перспективи»
Круглий стіл на тему: «Розробка стратегії регіонального розвитку в Рівненській області: досягнення та перспективи» відбувся в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації 27 листопада 2014 року.
01 грудня 2014

Літературний конкурс «ВИТОКИ». Результати
Національний університет «Острозька академія» при підтримці мецената Ореста Цапа, професора Манітобського університету (Канада), з метою заохоченя творчої молоді провели літературний конкурс «Витоки»
01 грудня 2014