Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Підготовчі курси для іноземних громадян

НАВЧАННЯ НА ПІДГОТОВЧИХ КУРСАХ

Термін навчання – 10 місяців.

У програму підготовчого відділення входить:

  • вивчення української мови;
  • поглиблене вивчення базових дисциплін загальноосвітньої школи.

Для зарахування на Підготовче відділення вступнику необхідно подати до Приймальної комісії Університету такі документи:

  • заяву встановленого зразка;
  • оригінал та копію паспорта іноземного громадянина;
  • оригінал та копію документа про освіту (середню або вищу) і додаток до нього;
  • медичний сертифікат про стан здоров'я, засвідчений офіційним органом охорони здоров'я країни, з якої прибув іноземець, і виданий не раніше, ніж за два місяці до виїзду іноземця на навчання в Україну;
  • довідку про відсутність ВІЛ–інфекції;
  • страховий поліс з надання екстреної медичної допомоги;
  • 6 фотографій розміром 3х4 см.

Документи, зазначені в пунктах 2–5, повинні бути засвідчені відповідно до законодавства країни їх видачі та легалізовані в посольстві України в країні, з якої прибув іноземець, а також перекладені українською мовою.

Освітні документи вступників-іноземців, видані навчальними закладами інших держав, повинні проходити обов’язкову процедуру визнання в Міністерстві освіти і науки Україні. Оплату процедури визнання здійснює замовник-іноземець.

У разі відсутності підтвердження автентичності та/або еквівалентності іноземного освітнього документа університет відраховує його власника.

Навчання на Підготовчих курсах проводиться у відповідності до розроблених на основі типових програм робочих програм.

Формування академічних груп на Підготовчому відділенні відбувається по мірі прибуття слухачів на навчання.

Після виконання навчального плану та успішного складання сесії слухач підготовчих курсів одержує свідоцтво про закінчення підготовчого відділення. Свідоцтво державного зразка, отримане іноземцем, дозволяє випускнику продовжити навчання в Національному університету «Острозька академія», а також у будь-якому ВНЗ України.

Якщо іноземець не опанує мови на належному рівні і не здасть сесію на підготовчому відділенні, він має право на продовження навчання в наступному році.

Іноземці, які мають свідоцтво про закінчення підготовчого відділення іншого вищого навчального закладу України, зараховуються на перший курс університету.