Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Міжнародна діяльність

Міжнародна діяльність кафедри англійської філології

Кафедра англійської філології тісно співпрацює з міжнародними лідерами на ринку перекладу та локалізації.

Зокрема, підписано двосторонній договір з компанією Kilgray про ліцензійне використання програмного забезпечення для автоматизації процесу перекладу memoQ. Досягнуто домовленість про отримання безкоштовної річної ліцензії на користування інтернет-платформою для управління перекладацькою діяльністю XTRF.

Продовжено річне ліцензування на використання інтернет-платформи керування перекладацькою діяльністю Memsource, на базі якої зокрема здійснюється управління перекладацької практики студентів 4-го курсу.

Досягнуто домовленість про користування ресурсами і надання послуг з навчання студентів і викладачів по створенню систем машинного перекладу на базі інтерет-платформи машинного перекладу KantanMT.

Крім того було підписано договір про членство з міжнародною організацією TAUS, в результаті якого викладачі та студенти факультету романо-германських мов отримали доступ до бази даних, ресурсів та інструментів компанії TAUS для навчальної та дослідницької діяльності.