Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

ОПП "ПРАВО". 081 Право

Рівень вищої освіти: другий (маґістерський)

Галузь знань: 08 Право

Спеціальність: 081 Право

Гарант освітньої програми: Блащук Тетяна Володимирівна, кандидат юридичних наук, доцент, tetiana.blashchuk@oa.edu.ua

Мета освітньо-професійної програми: підготовка висококваліфікованих професіоналів з права, які володіють сучасним правовим мисленням, теоретичними знаннями і прикладними навичками, здатних вирішувати складні задачі та проблеми у сфері правотворчості і правозастосування та/або у процесі навчання, що передбачає проведення досліджень та/або здійснення інновацій та характеризується невизначеністю умов і вимог.

Особливості ОПП:

Освітньо-професійна програма підготовки магістрів права спрямована на врахування кардинальних змін в усіх сферах суспільного життя, що потребують підготовки юристів-фахівців високої кваліфікації.

Студенти Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського мають можливість реалізувати набуті теоретичні знання при проведенні практичних занять, ділових ігор в тому числі на базі судових та правоохоронних закладів, а також приймають активну участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях.

Для набуття практичних навиків студенти магістеріуму проходять виробничу практику на підприємствах, в організаціях, в  судових та правоохоронних органах, у вищих навчальних закладах, інших установах.

Наявна можливість участі програмах академічної мобільності та паралельно отримати диплом в одному з європейських вищих навчальних закладів.

Код н/д

Компоненти освітньої програми (навчальні дисципліни, курсові проекти (роботи), практики)

Кількість кредитів

1. Обов'язкові навчальні дисципліни