*

Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

ОПП "РЕЛІГІЄЗНАВСТВО". 031 Релігієзнавство

Рівень вищої освіти: другий (маґістерський)

Галузь знань: 03 Гуманітарні науки

Спеціальність: 031 Релігієзнавство

Гарант освітньої програми: Якуніна Катерина Ігорівна, кандидат історичних наук, старший викладач, kateryna.yakunina@oa.edu.ua

Мета освітньо-професійної програми: підготувати висококваліфікованих фахівців у галузі релігієзнавства. Сформувати у випускників навички розв’язувати складні науково-освітні та практичні завдання у сфері релігієзнавства, а також уміння здійснювати аналітичні, консультативні, експертні функції щодо особливостей розвитку релігії в окремих країнах та регіонах, професіоналів, здатних адаптуватися до нових професій, видів та форм зайнятості в умовах швидкого розвитку світової спільноти та глобалізації світу.

Особливості ОПП:

Програма містить елементи вивчення релігійної ситуації в Україні та світі, а також актуальних трендів розвитку сучасного релігієзнавства.

Програма поєднує вивчення релігійної складової соціальних, комунікативних, культурологічних, політичних процесів з поглибленим вивченням іноземної (англійської) мови.

Практичну складову підготовки здобувача освіти забезпечує дослідницька та педагогічна практики.