Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

ОПП "МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ". 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

Рівень вищої освіти: другий (маґістерський)

Галузь знань: 29 Міжнародні відносини

Спеціальність: 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

Гарант освітньої програми: Атаманенко Алла Євгенівна, доктор історичних наук, професор, alla.atamanenko@oa.edu.ua

Мета освітньо-професійної програми: підготувати висококваліфікованих фахівців у сфері міжнародних відносин, здатних розв’язувати складні спеціалізовані завдання та практичні проблеми професійної діяльності у сфері міжнародних відносин, зовнішньої політики та міжнародних комунікацій, що характеризуються комплексністю та невизначеністю умов, передбачають проведення досліджень та запровадження інновацій.

Особливості ОПП:

Поглиблене вивчення проблем міжнародної безпеки (у т.ч. на національному та регіональному рівнях), окремих аспектів роботи в дипломатичних установах (перекладу, знання англійської мови дипломатичних документів), практичної підготовки за фахом.

Компоненти освітньої програми

Код н/д

Компоненти освітньої програми
(навчальні дисципліни, курсові проекти (роботи), практики, кваліфікаційна робота)