Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

ОПП "ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ". 072 Фінанси, банківська справа та страхування

Рівень вищої освіти: другий (маґістерський)

Галузь знань: 07 Управління та адміністрування

Спеціальність: 072  Фінанси, банківська справа та страхування

Гарант освітньої програми: Дем’янчук Ольга Іванівна, доктор економічних наук, доцент, olha.demianchuk@oa.edu.ua

Мета освітньо-професійної програми: Підготувати фахівців у галузі управління та адміністрування, які володіють фундаментальними теоретико-методологічними знаннями і практичними навичками у сферах оподаткування, банківської, страхової, фінансово-інвестиційної діяльності підприємств та інших суб’єктів господарювання, регулювання фінансових ризиків, оптимізації міжбюджетних відносин.

Фахівці спроможні вирішувати складні нестандартні завдання і проблеми інноваційного та дослідницького характеру в процесі своєї професійної діяльності в умовах мінливості та невизначеності ринкового середовища.

Особливості ОПП:

Глибоке опанування сучасними професійними знаннями та навичками в галузі фінансів, банківської справи та страхування у поєднанні з досконалим вивченням англійської мови за адаптованими до умов спеціальності програмами.

Можливість участі у програмах академічної мобільності та паралельно отримати диплом в одному з європейських закладів вищої освіти.

На першому курсі навчання студенти проходять переддипломну та науково-дослідну практику, під час яких застосовують навички оцінки моделей фінансового менеджменту суб’єктів господарювання, визначають стратегії їх розвитку, будують антикризові та санаційні плани, обґрунтовують шляхи розвитку фінансової системи із урахуванням зарубіжного досвіду, удосконалюють навички написання наукових статей.

Компоненти освітньої програми

Код н/д

Компоненти освітньої програми (навчальні дисципліни, курсові проекти (роботи), практики, кваліфікаційна робота)

Кількість кредитів