Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Стратегія розвитку НаУОА на 2017-2026 роки

Стратегія розвитку «Острозька академія-450» є важливим документом політики розвитку Національного університету «Острозька академія», публічно обговореним та затвердженим рішення зборів академічної конференції від 22 грудня 2016 року. У документі визначено місію, візію, мету та завдання, а також «дорожню карту» реалізації програми розвитку університету впродовж 2017–2026 рр. Будучи свідомими того, що сьогодні університети мають неймовірно велике значення для розвитку економіки, здійснення позитивних соціальних трансформацій, ефективного позиціювання України у світі, ми прагнемо інтенсифікувати розвиток Національного університету «Острозька академія» як провідника освітніх і наукових інновацій. Заходи, передбачені цією програмою, спрямовані на збереження багатої наукової та освітньої традиції, на яку спирається університет, а також на зміцнення його позиції в системі освіти України й посилення академічного лідерства в масштабі регіону, країни та світу.

ЗавантажитиСтратегія розвитку Національного університету "Острозька академія" на 2017-2026 роки.