Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Культурно-мистецький центр

Контактна особа: Ірина Миколаївна Церкевич
Контактна інформація: Культурно-мистецький центр НаУОА
тел: +380686219553
e-mail: iryna.tserkevych@oa.edu.ua


Культурно-мистецький центр в Острозькій академії був створений 1995 року за ініціативи студентів та керівництва університету з метою зробити навчально-виховний процес насиченим мистецькими акціями та культурними заходами. З цього часу, він став місцем для творчого розвитку спудеїв та викладачів. Саме тут , студентський, професорсько-викладацький склад та гості нашого університету мають змогу відпочити від плідного навчання та клопіткої роботи, а також повною мірою відчути, яким є життя творчої, активної особистості з багатогранним внутрішнім світом.

Культурно-мистецькй центр (КМЦ) орієнтує студентську молодь на розвиток естетичних та мистецьких смаків, моральних якостей, творчих здібностей, самоствердження кожного як яскравої індивідуальності. Також тут кожен може вдосконалювати свої організаторські та керівні здібності, адже саме на базі цього центру студенти можуть розпочати діяльність індивідуального неповторного колективу чи проекту, а також отримати волонтерське посвідчення за активну допомогу в організації культурно-мистецького життя закладу, що часто стає хорошим досвідом та перспективою для кращого працевлаштування.

Окрім того, наші студенти мають можливість займатися грою на фортепіано чи гітарі, сольним співом; популярними також є студентські музичні гурти та КВН-команди.

Розкрити свої таланти, поділитися творчими здобутками спудеї можуть на різних концертах, святкових вечорах та різнопланових заходах. Традиційними й улюбленими стали конкурси «Візитівка», «Гальшка року», День університету, мистецький конкурс команд гуртожитків «Гуртом», спортивно-мистецьке свято «Рекреація», мистецькі заходи під час тижнів факультетів тощо.

З метою розвитку системи знань про національну та світову культуру та мистецтво, формування естетичного та мистецького смаку, усі студенти Острозької академії мають можливість прослухати курс «Історія музичного мистецтва», побувати у музично-драматичних театрах, на концертах, операх та фестивалях у різних містах України.

В умовах карантинно-санітарних обмежень, культурно-мистецьке життя закладу частково реалізовується в різноманітних челенджах, інтернет-акціях, марафонах та онлайн-заходах, що ви можете побачити на наших сторінках в соціальних мережах:

Розклад занять творчих колективів КМЦ на 2021/2022 н.р.

№ з/п Творчий колектив Час занять Місце проведення
1 Музичний гурт «Svitae» Пн.-Ср 17:00-18:00 Сцена/ гримерна №1.
2 Вокальний гурток Пн.-Ср. 18:00-19:00 Сцена
3 Колектив сучасних танців

«Емоція» 
Пн, Ср,Пн 18:00-19:00 Танцювальна зала, гримена №3.
4 Колектив сучасних танців «Euphoria» Пн, Ср,Пн 19:00-20:00 Танцювальна зала, гримена №3.
6 Піаністи,бандуристи,

скрипалі,гітаристи. 
За попереднім узгодженням Сцена
7 Гурток гітаристів Вт.-Чт. 17:00-18:00 Сцена, гримерна №3.
  Поетичний гурток Вт.-Чт. 17:00-19.00 Гримерна №1, Новий корпус.
8 Театральна студія  Вт, Пт, 18:00-20:00 Гримерна №1, сцена
  Музичний гурт Пн.-Пт.19-20, 17-20. Сцена, гримерна №1.
9 Команди факультетів За інд.графіком Сцена/гримерна №1, №3 

Культурно-мистецький центр був одним з організаторів низки загальноуніверситетських акцій, що занесені до Книги рекордів України («Найбільше письмове вшанування історії української пісні», "«Поетичний марафон до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка» та інших), та Книги рекордів Гіннеса за проведення безперервного 456-годинного марафону читання поезії Тараса Шевченка до його 200-літнього ювілею.

Також дуже вагомим є те, що місто Острог цього року виборов звання «Молодіжної столиці України», а Національний університет «Острозька академія» спільно з Братством спудів та Культурно-мистецьким центром взяв участь у низці заходів до цієї подіі. Впевнені, що 2022 рік буде ще більш насиченим та сповненим новими заходами та культурними подіями.

Усі творчі задуми та мистецькі ідеї можуть бути реалізовані саме в Острозькій академії, головне — просто мати палке бажання та невпинно іти до здійснення своїх мрій. Ласкаво просимо до культурно-мистецького життя Національного університету «Острозька академія»!