Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Мова освітнього процесу

Відповідно до пункту 8.3. Статуту Національного університету "Острозька академія" освітня та наукова діяльність в університеті ведеться державною мовою. За рішенням вченої ради факультету (інституту), відповідно до вимог законодавства та статуту допускається ведення занять в університеті за окремими освітньо-професійними, освітньо-науковими, науковими програмами іноземними мовами.

 

Статут НаУОАСтатут НаУОА
Файл .pdf, 8.17 Mb