X ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ З ПРЕДМЕТІВ ДУХОВНО-МОРАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ–2015»

X ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ З ПРЕДМЕТІВ ДУХОВНО-МОРАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ—2015»

26–27 березня 2015 року Національний університет «Острозька академія» проводить X Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування».

До участі запрошуються вихователі дошкільних закладів, вчителі загальноосвітніх шкіл, викладачі професійно-технічних і вищих навчальних закладів України, які викладають предмети духовно-морального спрямування, а саме: «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство» та ін.

Конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» має на меті привернути увагу українського суспільства до вихователя, вчителя, викладача, який викладає предмети духовно-морального спрямування, сприяти його професійному становленню, обміну досвідом, зростанню професійної майстерності.

Важлива інформація:

•  Початок о 10 год. 26 березня 2015р.
  •  Подання матеріалів (заняття, урок, практичне заняття) та заявок на участь у конкурсі — до 1 березня 2015р.

Адреса:

•  Лабораторія християнської етики, психології та педагогіки, гуманітарний факультет, Національний університет «Острозька академія», вул.Семінарська, 2, м.Острог, Рівненська область, 35800.
  •  E-mail: christian.lab@oa.edu.ua
  •  Web-site: http://www.cristia.org
  •  Web-site: http://www.oa.edu.ua
  •  Оргкомітет, тел. 067-104 5737