ІІІ Всеукраїнська наукова конференція «Студентські культурологічні читання»

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Національний університет «Острозька академія»

кафедра культурології та філософії

кафедра гендерних досліджень

Інформаційний лист

5-6 листопада 2014 року Студентське наукове товариство культурологів за підтримки кафедри культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» проводить

ІІІ Всеукраїнську наукову конференцію

«Студентські культурологічні читання»

Основі напрямки роботи конференції:

1. Методологічні проблеми культурології як науки
  2. Історія культурологічної думки
  3. Культурні аспекти вивчення Острогіани
  4. Сучасна культурна критика: суть і основні принципи
  5. Культурна антропологія. Людина і світ культури
  6. Філософське осмислення культури
  7. Теорія культури
  8. Актуальні проблеми історико-культурних досліджень
  9. Сучасна візуальна культура
  10. Культура повсякдення
  11. Соціокультурні виміри глобалізації
  12. Культура української діаспори
  13. Етнографія і народознавство
  14. Менеджмент в культурній сфері
  15. Культура в аспекті гендерної проблематики
  16. Філософська антропологія та філософія культури

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська

Заявки (форма заявки додається) на участь в конференції варто подати до 15 жовтня 2014 року на кафедру культурології та філософії Національного університету «Острозька академія», або ж надіслати на електронну адресу сonference.culture@oa.edu.oa (в темі листа вказати «Студентська конференція»). Оргкомітет конференції залишає за собою право відбору тез для участі у конференції.

Участь в конференції – безкоштовна

Найкращі доповіді будуть рекомендовані до друку в «Студентських наукових записках гуманітарного факультету НаУОА», а також на інтернет-сторінці «Культурологія в НаУОА» (http://kulturolog.org.ua) та науковому блозі НаУОА.

на участь у конференції «Студентські культурологічні читання»

Прізвище, ім’я, по-батькові:

Навчальний заклад:

Факультет:

Спеціалізація:

Курс:

Адреса:

Тел.:

Тема доповіді:

Необхідність житла(вказати): так\ні

Анотація (3-5 речень основних тез доповіді):