СИМПОЗІУМ З КАНАДОЗНАВСТВА

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

ФАКУЛЬТЕТ РОМАНО-ГЕРМАНСЬКИХ МОВ НаУОА

КАФЕДРА МІЖНАРОДНОЇ МОВНОЇ КОМУНІКАЦІЇ

ЦЕНТР КАНАДОЗНАВСТВА НаУОА

35800, вул. Семінарська 2, м. Острог, Рівненська обл. Україна тел./факс (03654)30258

СИМПОЗІУМ З КАНАДОЗНАВСТВА

19 — 20 березня 2015 р.

Центр канадознавства Національного університету «Острозька академія» запрошує на Симпозіум з канадознавства, присвячений п’ятиріччю Центру, який відбудеться 19 — 20 березня 2015 р. в Національному університеті «Острозька академія» (м. Острог Рівненської обл., вул. Семінарська, 2).

Метою Симпозіуму з канадознавства є скликати відомих науковців та молодих вчених, зацікавлених у глибокому вивченні канадознавчої проблематики. Серед основних питань, винесених на обговорення на симпозіумі — дослідження з історії, політології, культури, мови та літератури, освітньої сфери, внутрішньої та зовнішньої політики Канади, тощо. В рамках Симпозіуму проводитиметься круглий стіл з питань дослідження канадської літератури.

Національний університет «Острозька академія» має більш, ніж п’ятнадцятилітню історію співпраці з Канадою завдяки обмінним програмам, співробітництву з канадськими навчальними закладами, організаціями та фондами. Національний університет «Острозька академія» має високий академічний та науковий потенціал з канадознавства, яким охоче поділиться із зацікавленими дослідниками. Сподіваємося, що Симпозіум об’єднає канадознавців України, продовжить процес обміну знаннями та досвідом й сприятиме розвитку канадознавчих досліджень в Україні.

Форма участі: доповідь (до 10 хвилин)

Робочі мови: англійська, українська

Реєстраційна форма має бути надіслана організаторам до 1 березня 2015 року електронною поштою на адресу kset82@gmail.com з приміткою «Симпозіум з канадознавства»

Проїзд та проживання учасників за власний рахунок.

Учасники Симпозіуму з канадознавства отримають сертифікати про участь та програму заходу а також матимуть можливість опублікувати результати своїх досліджень у збірниках наукових праць Національного університету «Острозька академія», які входять до переліку фахових видань України.

За детальнішою інформацією звертатися до викладачки кафедри міжнародної мовної комунікації Національного університету «Острозька академія», наукової співробітниці Центру канадознавства НаУОА, Юр’євої Оксани Юріївни, тел. 067 336 26 71, електронна пошта kset82@gmail.com

З повагою, доктор філософії директор Центру канадознавства НаУОА В.П. Полковський