Всеукраїнська олімпіада з релігієзнавства на тему: «Релігійний діяч: життя та діяльність»

Кафедра релігієзнавства і теології Національного університету «Острозька академія» у 2015 році проводить Всеукраїнську олімпіаду з релігієзнавства на тему: «Релігійний діяч: життя та діяльність».

До участі в олімпіаді запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, учні професійно-технічних училищ та студенти вищих навчальних закладів, переможці відповідних шкільних та регіональних предметних олімпіад, які вивчають предмети духовно-морального спрямування: «Етика», «Основи християнської етики», «Етика: духовні засади», «Людина і світ».

Метою олімпіади є підвищення інтересу школярів до релігієзнавчих питань; залучення учнів до вивчення курсів духовно-морального спрямування, виховання всебічно розвинутої особистості.

Важлива інформація:

 Олімпіада відбудеться о 10 год. 3 квітня 2015 року на базі кафедри релігієзнавства і теології Національного університету «Острозька академія»

 Подання матеріалів (твір-роздум, есе, наукова робота) та заявок на участь у конкурсі до 31 березня 2015 року.

Олімпіада проводиться в два етапи:

1. Написання есе.

2. Захист роботи.

Після опрацювання робіт, учасники найкращих робіт будуть запрошені для їх захисту до університету.

Вимоги до написання есе:

1. Підпис творчої роботи: прізвище, ім’я автора; клас; повна назва школи; область; країна (Шевченко Петро, 11 клас, Дрогобицька гімназія, Львівська область, Україна).

2. Есе, лист, соціальний проект оформити в редакторі Microsoft Word; шрифт Times New Roman; розмір шрифту — 14; інтервал — 1,5; поля: ліве, праве, верхнє і нижнє — 20 мм:

3. Роботу надсилати в друкованому вигляді (1 прим.) звичайною поштою.

4. Електронний варіант надсилати на e-mail: oksanamv1@ukr.net

5. Презентацію виступу бажано підготувати в Power Point.

Учасники олімпіади отримають сертифікат про участь, переможці отримають грамоти та заохочувальні призи.

Адреса:

 Кафедра релігієзнавства Національного університету «Острозька академія», вул.Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область, 35800.

 E-mail: kafedrarel@gmail.com

Координатор олімпіади:

доцент кафедри релігієзнавства і теології Альошина Оксана Анатоліївна

Національного університету «Острозька академія» — моб. тел. 067-49-16-236 Методист-координатор олімпіади: Новак Юлія Валеріївна — моб. тел. 098-38-34-26

E-mail: julia.novak7@gmail.com; у Facebook: Julia V Novak

Зразок заявки на участь ЗАЯВКА на участь у ОЛІМПІАДІ — 2015

Відомості про учасника (автора роботи) Відомості про керівника (наставника) Прізвище, ім’я Клас (група, курс) Повна назва навчального закладу Адреса (домашня або навчального закладу) тел. моб. Е-mail: Прізвище, ім’я, по-батькові Вчитель якої дисципліни, в якому класі (групі, курсі) Повна назва навчального закладу Адреса (домашня або навчального закладу) країна тел. моб. Е-mail: