ІІІ Міжнародна науково-практична заочна інтернет-конференція “English for Specific Purposes”

Національний університет «Острозька академія»

Факультет романо-германських мов

Кафедра міжнародної мовної комунікації

Іnstytut Kulturoznawstwa UMCS w Lublinie (Польща)

Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim (Польща)

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach (Польща)

Ryan Research International Centre (California, USA)

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі IIІ Міжнародної науково-практичної заочної інтернет-конференції «ENGLISH FOR SPECIFIC PURPOSES», яка відбудеться 2 березня 2015 року у Національному університеті «Острозька академія»

Конференція працюватиме за секціями:

1. Професійна англійська для немовних спеціальностей.

2. Контроль рівня володіння англійською мовою як складова оптимізації навчання професійної англійської.

3. Актуальні проблеми перекладу при викладанні професійної англійської.

4. Інтерактивні методи навчання професійної англійської, інформаційні технології в освіті. 5. Гендерні особливості/ гендерна освіта при викладанні професійної англійської.

6. Етно-, соціо- та психолінгвістика у навчанні професійної англійської.

7. Комунікативний підхід при викладанні професійної англійської.

8. Духовна і культурна спадщина при викладанні професійної англійської.

9. Країнознавство у вивченні професійної англійської мови.

Форми участі у конференції:

Розміщення тез на сайті наукового блогу Національного університету «Острозька академія», які буде опубліковано в електронному та паперовому збірниках тез конференції. Учасники конференції отримають сертифікат про участь у міжнародній конференції «ENGLISH FOR SPECIFIC PURPOSES».

Оргкомітет конференції розмістить тези на науковому блозі Національного університету «Острозька академія» за адресою: http://naub.oa.edu.ua (розділ «конференції»). За результатами конференції буде сформовано електронний збірник матеріалів, який через два тижні після проведення конференції буде розміщено у PDF-форматі на науковому блозі НаУОА. Вартість розсилки паперового збірника тез конференції по Україні входить в організаційний внесок.

Робочі мови конференції — англійська, українська, польська, російська.

Зразок оформлення тез