Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Нова інформаційна ситуація та тенденції альтернативного розвитку ЗМК в Україні»

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

кафедра документознавства та інформаційної діяльності спільно з кафедрою журналістики

Запрошують взяти участь у

Третій всеукраїнській науково-практичній конференції

студентів та молодих вчених

НОВА ІНФОРМАЦІЙНА СИТУАЦІЯ ТА

ТЕНДЕНЦІЇ АЛЬТЕРНАТИВНОГО РОЗВИТКУ ЗМК В УКРАЇНІ

Третя всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих вчених проводитиметься 5 березня 2015 року з метою обговорення сучасного стану засобів масової комунікації в контексті інтенсифікації інформаційно-комунікативних технологій, а також можливого прогнозування нових шляхів альтернативного розвитку ЗМК в контексті сучасної геополітичної та соціально-економічної ситуації в Україні.

До участі запрошуються студенти, аспіранти, журналісти-практики, а також спеціалісти, професійна діяльність яких пов’язана зі сферою соціальних комунікацій в Україні.

Конференція проходитиме в формі секційних засідань:

1. Комунікативні виміри гуманітарної політики;

2. Структурно-функціональні аспекти функціонування системи ЗМК;

3. Аудиторний фактор трансформації ЗМК в Україні;

4. Проблематика ґендеру у ЗМК України;

5. Тенденції розвитку медіа в Україні;

6. Конвергенція медіа під впливом ІКТ;

7. Особливості сучасного українського медіа тексту;

8. Жанрова палітра сучасного медіадискурсу;

9. Медіавірусологія та мемологія в соціальних комунікаціях;

10. Медіаграмонтість та роль ЗМК;

11. Особливості медіаосвіти в Україні;

12. Новітні медіа та користувацький контент;

13. Безпека контенту та безпечний контент;

14. Медіабезпека у контексті сучасної геополітичної та соціально-економічної ситуації в Україні.

та 2 круглих столів:

1. Інформаційні війни та спеціальні інформаційні операції: медіаконтент;

2. Дискурс електронних медіа України.

Передбачається он-лайн трансляція конференції через Google Hangouts, виступи учасників конференції будуть збережені на ресурсах YouTube.

Робочі мови конференції: українська, англійська, французька, польська, російська.

Збірник за матеріалами конференції планується видати до початку конференції.

Для участі у роботі конференції до 5 лютого 2015 року необхідно надіслати на електронну адресу olena.shershniova@oa.edu.ua (в темі листа зазначати: «Конференція НІС-ІІІ»).

Інформаційний листІнформаційний лист

За додатковою інформацією звертатись до координатора конференції:

Олена Шершньова

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності

Національний університет «Острозька академія»

вул. Семінарська, 2

м. Острог, Рівненська обл.

Україна, 35800

e-mail: olena.shershniova@oa.edu.ua,