Х Всеукраїнський фестиваль колядок та щедрівок

про Х Всеукраїнський фестиваль колядок та щедрівок

1. Загальні положення

1.Всеукраїнський фестиваль колядок та щедрівок відбувається щороку в студентсько-викладацькому храмі преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія».

2.Засновником фестивалю є актив студентсько-викладацького храму преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія».

3.Організатором фестивалю є настоятель та актив студентсько-викладацького храму преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія».

2. Мета фестивалю

Фестиваль колядок та щедрівок проводиться з метою збереження і розвитку різдвяних традицій нашого краю та України, підвищення духовно-культурного рівня населення, посилення ролі народної творчості, літератури, мистецтва у формуванні світогляду та естетичних смаків підростаючого покоління та суспільства загалом; обміну досвідом роботи із залучення молодого покоління до збереження народних традицій та обрядів.

3. Учасники фестивалю

Для участі у фестивалі запрошуються творчі колективи, хори та ансамблі з усієї України (вікових обмежень немає).

4. Порядок проведення фестивалю

1.Х Всеукраїнський фестиваль колядок та щедрівок буде відбуватися в суботу, 24 січня 2015 року в студентсько-викладацькому храмі преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» за адресою: 35800 Рівненська область, м. Острог, вул. Семінарська, 2

з 9:00 — заїзд учасників

з 10:00 — виступи творчих колективів.

2.Підготовчу роботу щодо організації та проведення фестивалю здійснює актив студентсько-викладацького храму преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» та волонтери.

5. Організаційний комітет

Оргкомітет зобов’язується:

— розробити положення про фестиваль;

— провести рекламно-інформаційну роботу;

— підготувати сценарій фестивалю;

— організувати перебування учасників фестивалю в м. Острозі;

— забезпечити охорону та громадський порядок під час проведення заходу;

— залучити спонсорську допомогу для організації фестивалю;

— виготовити дипломи для нагородження учасників фестивалю.

6. Умови участі у фестивалі

1.У фестивалі можуть брати участь творчі колективи, хори та ансамблі з усієї України.

2.Учасники фестивалю представляють не більше трьох різдвяних піснеспівів.

3.Виступи можуть виконуватись як a cappella, так із супроводом.

4.Заявки на участь у фестивалі приймаються до 16 січня 2015р. за тел. 096-424 34 94 (Юлія Полонська).

7. Нагородження

Учасники фестивалю нагороджуються дипломами та пам’ятними відзнаками.

Настоятель студентсько-викладацького

храму преп. Федора Острозького