V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців: «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації»

Шановні колеги!

Національний університет «Острозька академія» Факультет романо-германських мов

Кафедра індоєвропейських мов

Науково-практична лабораторія «Сучасні технології формування іншомовної комунікативної компетенції»

Запрошує Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих науковців:

«Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації»,

яка відбудеться 28 березня 2014 року.

До участі в конференції запрошуються студенти, аспіранти та молоді науковці

Тематика секційних засідань:

1. Актуальні проблеми лінгвістики: стилістика, лексична семантика, фразеологія і граматика.

2. Комунікативні стратегії та тактики поведінки.

3. Новітні технології викладання іноземних мов.

4. Вербалізація когнітивних структур у мовній картині світу.

5. Лексичні, граматичні та стилістичні аспекти перекладу.

6. Проблеми сучасних інтерпретацій текстів світової літератури.

Робочі мови конференції — українська, російська, англійська, німецька, французька, польська.

Форми участі у конференції:

1. Виступ із доповіддю на пленарному засіданні (до 15 хв).

2. Виступ із доповіддю на секційному засіданні (до 10 хв).

3. Участь у конференції без доповіді.

4. Публікація статті.

Для участі у конференції просимо надіслати до 10 березня 2014 року на електронну адресу kafedra.iem@oa.edu.ua

• Заявку для участі у конференції (форма додається);

• Електронний варіант статті (2-4 сторінки, у форматі *.doc, *.docx, *.rtf);

• Скановану рецензію доктора/кандидата наук на статтю (у форматі * .jpg, *.png);

• Скановану квитанцію про оплату участі у конференції (у форматі *.jpg, *.png);

Файл заявки створити у редакторі Word і зберегти у одному з форматів: *.doc, *docx, *.rtf. Файл назвати за прізвищем автора статті. Ім’я автора набрати латинським шрифтом, наприклад, zayavka_Ivaniv.doc.

Електронний варіант статті створити у редакторі Word і зберегти у одному з форматів: *.doc, *docx, *.rtf. Файл назвати за номером тематичного напрямку та прізвищем автора статті, наприклад, 2_Ivaniv.doc. Відскановані рецензії та квитанції називати за прізвищем автора статті наприклад, recenziia_Ivaniv.doc., kvitanciia_Ivaniv.doc.,

Організаційний внесок становить 80 грн (реєстрація, публікація статті, матеріали конференції, екскурсії) — оплата поштовим переказом.

Адреса для грошових поштових переказів:

Омельчук Віта Костянтинівна

м. Острог, провулок Древлянський 15, кв.1

За матерiалами конференцiї планується видання збiрника

Розсилка збірника відбуватиметься протягом місяця після завершення конференції.

Контактні телефони:

тел. (03654) 30258 (розширення 160) — деканат факультету романо-германських мов НаУОА, кафедра індоєвропейських мов

Координатори конференції:

Відповідальний секретар:

Омельчук Віта Костянтинівна

тел. (096) 740 59 54

e-mail: kafedra.iem@oa.edu.ua

Керівник наукового товариства братства спудеїв факультету романо-германських мов: Хандрук Марія

тел. (093) 84 06 036

Координатори конференції: