Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Конкурс на кращий гімн Національного університету «Острозька академія»

Положення про конкурс

Метою проведення конкурсу є пропагування величної історії та сучасної місії університету, єднання студентів та працівників в усвідомленні власної причетності до збереження непересічної спадщини та творення майбутнього Острозької академії.

Завдання конкурсу: написання тексту та музики гімну Острозької академії як складової символіки університету.

Організаторами конкурсу є ректорат Національного університету «Острозька академія», Культурно-мистецький центр та Братство спудеїв.

Змагання проводиться серед студентів денної та заочної форми навчання Національного університету «Острозька академія» в рамках відзначення Року української пісні. Текст та музика гімну можуть створюватися як індивідуально, так і у складі творчих колективів з дотриманням таких вимог:

  • До участі у конкурсі допускаються україномовні тексти, покладені на музику, а за бажанням – аудіо- та відеозаписи пропонованих гімнів;
  • Гімн повинен бути музично-поетичним твором урочистого характеру, що має цілісне композиційне оформлення, чітку ідейність, призначений як для індивідуального, так і для масового виконання;
  • Зміст тексту повинен відображати історію Острозької академії як першого вищого навчального закладу Східної Європи, а також підкреслювати її непересічну роль у сучасному культурно-освітньому просторі;
  • Пропонований гімн обов’язково повинен бути авторським, не містити плагіату, відповідати морально-естетичним зразкам.


Участь у конкурсі означає згоду авторів на подальше використання їх твору, а також – можливе редагування чи аранжування.

Журі конкурсу призначається Оргкомітетом та складається із осіб, компетентних у музичній, поетичній сферах, питаннях сценічної культури та pr-менеджменту. Рішення журі є остаточним та перегляду чи оскарженню не підлягає.

Переможець конкурсу (студент чи творча група) отримає грошову премію.

Бланки заяв можна отримати у директора Культурно-мистецького центру Дар’ї Василівни Шваї.

Також незабаром

No documents found.