Всеукраїнський конкурс творчих робіт на тему «Якби я був Президентом України...»

Кафедра політології Національного університету «Острозька академія» оголошує про проведення Всеукраїнського конкурсу творчих робіт на тему «Якби я був Президентом України...» для учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій.

Всеукраїнський конкурс творчих робіт на тему «Якби я був Президентом України...» проводиться з метою сприяння формуванню суспільного інтересу до проблем сучасного політичного процесу та місця і ролі в ньому ключових політичних акторів — Президента, Прем’єр-міністра та Верховної ради України серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїв та гімназій України, а також поглибленого дослідження ними суспільно-політичних проблем.
На конкурс подаються творчі роботи, підготовлені за результатами самостійних досліджень політичних проблем сучасної України.
Початок конкурсу — 25 лютого 2013 року.
У конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій. Учні, які виявили бажання брати участь у конкурсі, повинні подати свої творчі роботи на розгляд журі конкурсу, надіславши їх на електронну адресу:mozol2006@ukr.net, з поміткою «Конкурс-2013» не пізніше 1 квітня 2013 року.
Загальний обсяг конкурсної роботи: 4-10 сторінок.
Робота обов’язково повинна містити прізвище, ім’я та по-батькові автора, відомості про місце навчання, список літератури при наявності.
Загальні вимоги до оформлення:
• поля — по 20 мм
• 14 кегль шрифту Times New Roman
• міжрядковий інтервал — 1,5.

За результатами конкурсу буде проведено нагородження переможців, що відбудеться 8-го травня 2013 року в Національному університеті «Острозька академія» (вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область, головний корпус університету).
Критерії оцінки роботи:
• креативність
• самостійність та оригінальність виконання
• уміння автора аналізувати сучасний політичний процес та запропонувати можливі шляхи його удосконалення
• якість презентації роботи
Для розгляду та оцінювання конкурсних робіт створюється журі конкурсу.
Усі учасники отримають іменні сертифікати, а переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами та цінними призами.
Контакти для додаткової інформації:
e-mail: mozol2006@ukr.net
тел. 0967435187