Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Відкриття виставки ікон «Мандруючі святі»

13 березня о 15.30 в Підземній мистецькій галереї НаУОА відбудеться відкриття виставки ікон «Мандруючі святі», створених українськими та польськими художниками на II Міжнародному пленері іконопису на Волині.

Іконописний пленер, що вдруге зібрав митців на Волині в мальовничому селі Замлинні (Любомильський район) відбувся 1-14 серпня 2012 за участю польських та українських митців під художнім і науковим керівництвом проф. Романа Василика, завідуючого кафедрою сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Як і вперше в 2011 році, художники 2 тижні спільно творили, поглиблювали свої знання з іконопису, спілкувалися. В результаті їхньої роботи з’явилися цікаві ікони, які після пленеру у форматі виставки мандрують містами України та Польщі. Попередні вернісажі відбулися у Луцьку, Львові, Володимирі-Волинському та Дубно.

З 13 березня ікони будуть представлені у мистецькій галереї НаУОА.

На урочисте відкриття виставки запрошені представники оргкомітету пленеру, до якого увійшли Генеральне Консульство Республіки Польща у Луцьку, польська організація „Дорога ікони”, Волинська організація Національної спілки художників України та Львівська академія мистецтв.

Запрошуємо студентів, працівників та гостей НаУОА долучитися до відкриття та цікаво і пізнавально провести час!

 

Також незабаром

No documents found.