Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Конкурс наукових робіт «Актуальні питання міжнародних відносин та інтереси України»

Національний університет «Острозька академія»

Факультет міжнародних відносин

Кафедра міжнародних відносин

 

запрошують Вас взяти участь у відкритому конкурсі наукових робіт учнів і слухачів випускних класів шкіл, ліцеїв та гімназій

 «Актуальні питання міжнародних відносин та інтереси України»

Пріоритетні дослідницькі проблеми:

  • Актуальні питання історії міжнародних відносин та зовнішньої політики та інтереси України;
  • Країнознавство і туризм та інтереси України; Геополітика та інтереси України;
  • Актуальні питання міжнародних відносин та інтереси України;
  • Проблеми міжнародного права та інтереси України ;
  • Актуальні питання міжнародних економічних відносин та інтереси України;
  • Міжнародна інформація та інтереси України.

Для участі у конкурсі необхідно до 28 лютого 2013 р. надіслати на електронну адресу оргкомітету заявку учасника (форма додається) і текст роботи.

Конкурс проводиться у два тури. Переможці першого туру визначаються до 15 березня 2013 р. і запрошуються на фінальну частину (другий тур) до Національного університету «Острозька академія». Таким особам покриваються витрати на проїзд (залізницею, автобусом), а переможців конкурсу чекають нагороди: пам’ятні призи із символікою Національного університету «Острозька академія» та грошові премії.

Інформаційний листІнформаційний лист 
Файл .doc, 760 Кб

Також незабаром

No documents found.