ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми культури української мови і мовлення»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми культури української мови і мовлення», яка відбудеться 24–25 жовтня 2013 року на базі Національного університету «Острозька академія».

Роботу конференції заплановано за такими напрямами:

• специфіка мовних норм на фонетичному і лексичному рівнях;

• культуромовні особливості граматичного ладу української мови;

• пріоритетні напрями розвитку шкільної лінгводидактики;

• інноватика лінгвістичної освіти у ВНЗ.

Матеріали буде опубліковано в збірнику «Наукові записки. Серія «Філологічна», затвердженому ВАК України, до початку конференції.

Контактна інформація:

тел. (03654) 2-29-49,

0988345820 — Столяр Зоя Володимирівна,

0979015937 — Шостюк Зоряна Володимирівна,

e-mail: olekszoja@mail.ru

Адреса оргкомітету:

кафедра української мови і літератури,

Національний університет

«Острозька академія»,

вул. Семінарська, 2,

м. Острог, Рівненська обл.

Інформаційний листІнформаційний лист
Файл .doc, 3,63 Кб