Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

ІІ Міждисциплінарна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Проблема вибору: психологічний, суспільно-політичний та інформаційні аспекти»

29 листопада 2012 року в Національному університеті «Острозька академія» відбудеться ІІ Міждисциплінарна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Проблема вибору: психологічний, суспільно-політичний та інформаційні аспекти».

Будь-який вибір (вибір політичної партії, шлюбного партнера, професії, автомобіля тощо) є складною, не дуже приємною діяльністю, яка передбачає наявність певного рівня відповідальності й свободи. Іноді його потрібно зробити за секунди, іноді його роблять за нас...  Кожна особистість на певному етапі свого розвитку має більш-менш проявлену здатність свідомо здійснювати  самостійні вибори. 

Конференція присвячена  аналізу ключових проблем, пов’язаних із вибором, як екзистенційної категорії, яка включає в себе селекцію однієї з двох або більше альтернатив; а також визначенню перспектив наукових міждисциплінарних досліджень.

Перелік тематичних напрямів роботи конференції:

•          Співвідношення рефлексії та свідомості в ситуації вибору
•          Когнітивно-стильові та мотиваційні характеристики прийняття рішення
•          Вибір як творче самоздійснення
•          Зовнішні та внутрішні детермінанти у життєвих виборах
•          Співвідношення і характер процесів прийняття і відкидання альтернатив у політичному виборі
•          Громадянська відповідальність та політичні вибори
•          Внутрішня та зовнішня політика: вибір України
•          Вплив телепрограм та медіа-середовища на прийняття рішення про вибір (різні аспекти).
•          Соціальні комунікації в сучасному інформаційному просторі
•          Інформаційне забезпечення публічного адміністрування

До участі в конференції запрошуються студенти, аспіранти, представники органів державної та місцевої влади, громадських організацій, а також учні Малої  академії наук.

Інформаційний лист та заявка на участьІнформаційний лист та заявка на участь 
Файл .doc, 48 Кб

Також незабаром

No documents found.