*

Всеукраїнський конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування»

24 — 25 лютого 2012 р. Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Українського Біблійного товариства проводить Всеукраїнський конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування».

До участі у конкурсі запрошуються учителі, що викладають предмети «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство».

За докладнішою інформацією звертатися до координатора заходу – Наталі Кулініч тел. 0968335069

Анкета для участіАнкета для участі
Файл .doc, 12,9 Кб

Інформаційний листІнформаційний лист