Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Семінар-тренінг «Правова просвіта як напрям попередження ксенофобії»

30-31 березня 2012 р. відбудеться семінар-тренінг «Правова просвіта як напрям попередження ксенофобії», який буде проведено у м. Острог Рівненської обл. спільно з юридичною клінікою Національного університету «Острозька академія», Координаційною радою молодих юристів Мінюсту та Американською асоціацією правників АВА/ROLI.

 Цей захід має на меті досягти декількох завдань:

1) апробувати розроблений тренінговий комплекс щодо попередження ксенофобії, що підготовлений групою авторів юридичного клінічного руху України;

2) надати основні практичні знання щодо прав людини, які захищають від ксенофобного поводження  як систему знань у правопросвітньому форматі;

3) увести в систему інтерактивних методик проведення правопросвітніх занять;

4) навчити організаційних моментів правопросвітньої роботи.

Зверніть увагу:

Тренінг не розрахований на питання практичного правозахисту у сфері протидії ксенофобії. Зміст цього заходу: просвітницька діяльність за інтерактивними технологіями, спрямована на  попередження ксенофобії серед молоді.

Основною формою роботи на тренінгу буде безпосереднє проведення за розробленими  сценаріями окремих занять учасниками з подальшим обговоренням. Заняття проводитимуть учасники тренінгу особисто, теми будуть обрані за вибором учасників, готові матеріали ми надішлемо завчасно.

Для відбору на тренінг представників організацій, які реально зацікавлені у подальшому використанні наданих навичок уводимо незвичний основний критерій відбору: проведення Вашою організацією правопросвітніх занять з молоддю: інтерактивних, лекційних чи будь-яких інших. Це необхідно підтвердити короткою довідкою, графіком занять, договором про співпрацю з середнім навчальним закладом чи іншим документом. Разом з тим, інша особиста мотивація кандидатів теж буде врахована. Вітається участь у заході керівників правопросвітніх програм зазначених організацій. Знаючи, що такою діяльністю займається небагато організацій, не заперечуємо подання двох осіб від організації (основною вважається перша кандидатура або більш вмотивована особа).

Бажаючих взяти участь у цьому заході до 20 березня включно надіслати на електронну адресу: streetlawclinic@gmail.com такий пакет документів:

  1. Заявку встановленої форми.
  2. Документ-підтвердження (копія) проведення правопросвітніх занять з молоддю.

 

Заявка на участьЗаявка на участь 
Файл .doc, 36 Кб

Також незабаром

No documents found.