Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Культурно-спортивне свято «Рекреація-2012»

Традиційне щорічне культурно-спортивне свято «Рекреація-2012» відбудеться 17 травня у Національному університеті «Острозька академія» на території академічного спортивного комплексу о 15.30 год. Особливим подарунком для спудеїв та викладачів стане виступ заслуженого самодіяльного ансамблю танцю України «ПОЛІСЯНКА» під керівництвом Народного артиста України Віктора Марущака.

Студентська рекреація сягає ще традицій, які існували в Острозькій академії у XVI столітті. Перед закінченням навчального року та перевіркою здобутих знань, спудеї Волинських Афін намагалися розважити викладачів. Вони розігрували різноманітні гумористичні сценки, влаштовували змагання, конкурси тощо. Сьогодні свято рекреації в Острозькій академії перетворилося на яскраве шоу, що поєднує в собі азарт спортивних змагань із естетикою творчих номерів.

Взявши за основу організацію і проведення студентських рекреацій у навчальних закладах України XV-XVII століття, ректорат спільно з кафедрою фізичного виховання, Культурно-мистецьким центром, Спортивним клубом започаткували проведення студентських рекреацій у Національному університеті «Острозька академія». Це свято стало традиційним і проводиться уже протягом дев’яти років у вигляді спортивних змагань між факультетами, культурно-масових заходів, що проходять зазвичай на стадіоні університету. Студенти на чолі з організацією студентського самоврядування – Братством спудеїв – беруть активну участь у її створенні.

Студентській рекреації передують змагання з шахів, волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу між факультетами Острозької академії. А сама рекреація стає підсумком фізкультурно-спортивної, культурно-мистецької та оздоровчої роботи. Обов’язковим атрибутом свята є вітальне слово ректора університету Ігоря Пасічника та дозвіл розпочати рекреацію.

Студенти та викладачі із задоволенням вболівають за свій факультет. Здобути перемогу в рекреації є такою ж честю для факультету, як і першість за результатами навчальних успіхів студентів.

За додатковою інформацією звертайтеся
у
відділ зв’язків з громадськістю
НаУ «Острозька академія»
тел.: (03654) 2-34-96
e
-mail: press@oa.edu.ua

 

Також незабаром

No documents found.