Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Реалізація мистецького проекту «12 + 1 годин українського кіно»

19-20 травня на території Національного університету «Острозька академія» заплановано реалізацію мистецького проекту «12 + 1 годин українського кіно».

Схема «неповних тринадцяти» (тобто 12+1) символізує шанс прискорення планетарної еволюції та «друге дихання», при якому Земля переходить на нову еволюційну спіраль. Для вітчизняного кіно - як шанс на прискорене відродження, відтворення самобутності, історії, культури, реалій сьогодення через призму сприйняття українським кінотворцем.

В рамках проекту відбудеться кінопоказ стрічки «Той, хто пройшов крізь вогонь», нічна трансляція під відкритим небом 6-ти годин короткометражок та анімаційних фільмів, які протягом минулих років здобували перемогу на фестивалі «Відкрита ніч», та інших фільмів українського виробництва.

Також під час проекту буде зорганізована інформаційно-фандрайзингова кампанія на підтримку українського кінематографу.

Почесний гість проекту – український режисер, президент фестивалю «Відкрита ніч» Михайло Іллєнко.

Детальна програма заходів зявиться на сайті та сторінках у соціальних мережах згодом. Слідкуйте за оголошеннями.

Сторінки проекту в соціальних мережах: Facebook та VK.

Контактна особа: Віта Базан, тел. 0969480080, е-mail: kvitka.bazan@gmail.com

***

«Відкрита ніч» - щорічний кінофестиваль національного виробника, що відбувається просто неба в ніч з останньої суботи на неділю червня за схемою: одна ніч – один фестиваль. Регламент передбачає участь короткометражних (до 30 хвилин) ігрових, документальних та анімаційних фільмів.

Колекція фестивалю нараховує більше 500 фільмів.

Останні п’ять років фестиваль транслюється в телевізійному ефірі. Той, хто не може побувати на фестивальному майданчику, має можливість переглянути фільми вдома протягом фестивальної ночі. Фестиваль 2011 року запровадив ексклюзивну форму контакту з глядачами: він відбувся одночасно (синхронно) в Києві, в Запоріжжі, в Чернівцях, у Дніпропетровську, в Івано-Франківську, у Львові.

 

Також незабаром

No documents found.